Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

El. paštas
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Darbo pradžia

Ar turite Clonable prenumeratą, ar norite gauti vieną ar daugiau? Ar norėtumėte sužinoti, ką galite ir turite padaryti patys, kad klonas būtų geriausias? Iš Clonable tikimės, kad mūsų klientai patys pasirūpins tam tikrais dalykais. Toliau pateikiama apžvalga ir 10 žingsnių planas, kad nieko nepamirštumėte ir jūsų klonas būtų užbaigtas.

Planavimas

Stengiamės, kad klonai pradėtų veikti po dviejų savaičių nuo klono užsakymo ir "Docusign" pasirašymo. Tai taip pat reiškia, kad sąskaitos faktūros bus pradėtos išrašyti po dviejų savaičių. Jei dėl kliento problemų klonų kūrimas užtrunka ilgiau nei dvi savaites, sąskaitos faktūros taip pat bus pradėtos išrašyti automatiškai. Tai reiškia, kad ir Clonable, ir klientas turi prisidėti prie kuo greitesnio kūrimo proceso užbaigimo. Po to galima pradėti klono užpildymą.

10 Žingsnis po žingsnio planas

Kaip klientas turite atlikti keletą užduočių, kad kloną būtų galima paleisti. Svarbiausia, kad jūs, kaip klientas, sukonfigūruotumėte DNS nustatymus. Tikimės, kad mūsų klientai galės tai padaryti per 2 savaites. Kuo greičiau tai bus padaryta, tuo greičiau galėsime paleisti kloną. Ne bėda, jei nežinote, kaip tai padaryti patiems. Geriausias būdas nustatyti šiuos duomenis - kreiptis į prieglobos bendrovę, rinkodaros agentūrą arba žiniatinklio kūrėją. Jie gali tai nustatyti už jus.
Kaip ir nustatant DNS duomenis, tas pats taikoma ir kalbos žymoms. Jie skirti tam, kad "Google" žinotų, kuriuose domenuose nustatyti tam tikri kalbos nustatymai. Klonuojant svetainę nauji puslapiai perkeliami į kitą domeną, kuriam taip pat reikalingi skirtingi kalbos nustatymai. Kaip ir DNS, jie taip pat turėtų būti tinkamai sukonfigūruoti per 2 savaites, kad klonavimą būtų galima užbaigti iki sąskaitų faktūrų išrašymo pradžios.

Kliento užduotis: teisingai nustatyti DNS ir kalbos žymes (privaloma)

Skiriamas laikas: ne daugiau kaip. 1 val. Galbūt jūsų prieglobos įmonė, rinkodaros agentūra arba žiniatinklio kūrėjas.

Tinklalapyje Clonable galima mokėti kasmet arba kas mėnesį. Visada gausite sąskaitą faktūrą. Kiekvieną kartą galite mokėti rankiniu būdu, tačiau daug paprasčiau nustatyti tiesioginį debetą. Tai reikalauja mažiau pastangų ir taip užtikrinama, kad sąskaitą visada apmokėsite laiku. Mūsų sąskaitos faktūros visada siunčiamos el. paštu, tačiau jas taip pat visada rasite Clonable prietaisų skydelyje, skiltyje "Atsiskaitymai". Čia taip pat rasite informaciją apie išsiuntimo datą, paskutinę mokėjimo datą ir informaciją apie tai, ar ji jau buvo sumokėta. Kai per ilgai delsite sumokėti, gausite kitą el. laišką su mūsų priminimu.
Atsiskaitymo duomenis visada galite pakeisti prietaisų skydelyje.

Kliento užduotis: nustatyti tiesioginį debetą, teisingai nustatyti atsiskaitymo duomenis

Laiko sąnaudos: tik kelios minutės

Vertimams atlikti naudojame dirbtinį intelektą. Kokybė paprastai būna apie 95-97 %, priklausomai nuo teksto tipo ir kalbos. Todėl negalime pasiūlyti 100 % be klaidų atliktų vertimų. Ką tai reiškia jums, kaip klientui? Kartais pasitaiko klaidų, bet jas lengva ištaisyti. Pritaikius žodį, naujasis vertimas iš karto bus įdiegtas visur svetainėje. Kartais ji būna klaidinga, pavyzdžiui, meniu elemente. Kodėl? Kadangi meniu punktą sudaro vienas atskiras žodis, todėl mūsų vertimo mašina nesupranta konteksto. Tai beveik niekada nepasitaiko ilgesnių sakinių atveju. Naudinga pasitelkti vertimų biurą, kad jis dar kartą peržiūrėtų svetainę. Tai taip pat gali atlikti viena iš mūsų susijusių agentūrų.

Kliento užduotis: vertimų tikrinimas (labai rekomenduojama)

Investicijos į laiką: nuspręskite patys. Patartina tam skirti kelias valandas. Taip greitai pasieksite 98-99 % kokybės garantiją.

Vien klonuoti ir versti svetainę nepakanka. Nors mes pateikiame gerą vertimą su Clonable, svetainę sudaro ne tik tekstas. Išmintinga vieną kartą peržiūrėti kloną ir jį suasmeninti. Pavyzdžiui, pakeiskite paveikslėlius ir logotipą. Jas lengva pakeisti naudojant mūsų pakeitimo taisyklėse esančią vaizdo pakeitimo funkciją. Šias pakeitimo taisykles taip pat galite naudoti tam tikroms parinktims savo svetainėje įgyvendinti. Pavyzdžiui, tai naudinga, jei Vokietijos lankytojams, apsilankiusiems svetainėje, kuri pirkinių krepšelyje klonuota į vokiečių kalbą, pristatymo šalis automatiškai nustatoma kaip Vokietija. Ir, žinoma, patogu, jei dažniausiai Vokietijoje naudojamas mokėjimo būdas - Sofortbanking - atsiduria mokėjimo būdų sąrašo viršuje. Tai nedideli pakeitimai, kurie padeda vokiečių klientui jaustis dar geriau ir padidina tikimybę, kad jis ką nors nusipirks. Pritaikydami savo kloną tokiais pakeitimais, svetainę padarote išsamesnę. Žinių bazėje rasite daugiau idėjų ir paaiškinimų, kaip pritaikyti.

Kliento užduotis: keisti paveikslėlius / logotipą, keisti nuostatas,

Investicijos į laiką: pravartu kelias valandas praleisti naršant svetainę ir įsitikinti, kad viską galite pritaikyti pagal savo pageidavimus.

Kai perkate tarptautinį paketą su vertimu iš Clonable, jame nurodytas didžiausias simbolių skaičius (pvz., 2 milijonai simbolių vidutiniam paketui). Jei svetainėje yra daug puslapių ar produktų, šio ženklų skaičiaus gali nepakakti viskam išversti. Clonable išvers pirmuosius 2 milijonus įkeltų puslapių ženklų, bet vėliau vertimas bus nutrauktas. Clonable galinėje dalyje galite peržiūrėti kiekvieno klono naudojimą, pasirinkę "Clone settings" -> "Usage and billing". Čia galite sužinoti, kiek iš 2 milijonų simbolių jums liko arba ar jau išnaudojote limitą. Taip pat galima nusipirkti papildomų veikėjų, jei jų prireiktų. Jas galite užsisakyti tame pačiame puslapyje. Tai galite padaryti naudodami vienkartinius paketus, pavyzdžiui, 250 000 papildomų ženklų, arba nustatyti standartinį papildomų ženklų kiekį per mėnesį. Tai leidžia nustatyti, pavyzdžiui, ne daugiau kaip 100 000 papildomų simbolių per mėnesį. Tai leidžia jūsų klonui automatiškai naudoti daugiau simbolių per mėnesį, jei to prireiktų. Jei, pavyzdžiui, žinote, kad kitą mėnesį bus daug naujų puslapių ar produktų, pravartu patikrinti, kiek simbolių dar turite ir ar reikia įsigyti daugiau.

Kliento užduotis: stebėkite, ar neviršijate simbolių limito, ir laiku nusipirkite daugiau simbolių.

Laiko sąnaudos: tik kelios minutės

Klonuojant svetainę, klone pateikti užsakymai įtraukiami kartu su pradinės svetainės užsakymais. Todėl šiuos užsakymus taip pat galite valdyti per savo pirminės svetainės galinę dalį. Svarbu nustatyti tinkamus pristatymo būdus ir tarifus. Tai galite padaryti pakeisdami klono šalies duomenis originalios svetainės galinėje dalyje. Skirtingose TVS sistemose tai veikia skirtingai. Jei nepavyksta to išsiaiškinti, kreipkitės pagalbos į priimančiąją šalį, rinkodaros skyrių arba IT specialistą. Be abejo, taip pat svarbu, kad informacija apie siuntimo būdus ir siuntimo išlaidas klone būtų teisinga. Šią informaciją lengvai pakoreguosite naudodamiesi mūsų redaktoriumi, esančiu Clonable.

Kliento užduotis: teisingai nustatyti pristatymo būdus ir pristatymo išlaidas kiekvienai šaliai. Pakoreguokite pristatymo informaciją apie kloną.

Laiko sąnaudos: maždaug 30 minučių

Kitose šalyse taikomi kitokie mokėjimo būdai nei Nyderlanduose. Belgai mėgsta naudotis Mistercash/bancontact, vokiečiai - Sofort bankininkyste, prancūzai ir anglai - kredito kortelės pervedimu ir t. t. Galite pridėti ir pašalinti mokėjimo būdus originalios svetainės galinėje dalyje. Jei nežinote, kaip tai padaryti, kreipkitės pagalbos į žiniatinklio kūrėją.
Be to, klono lankytojai jaučiasi geriau pažįstami, jei jų mėgstamas mokėjimo būdas jau yra automatiškai parinktas ir yra sąrašo viršuje. Vokiečiams klonuota svetainė atrodo kaip tikra vokiška svetainė, jei "Sofort" bankininkystė jau pasirinkta pirkinių krepšelio sąrašo viršuje. Tai galima pakoreguoti naudojant pakeitimo taisykles, esančias Clonable galinėje dalyje. Mūsų žinių bazėje rasite paaiškinimą, kaip tai pakeisti.

Kliento užduotis: nustatyti tinkamą mokėjimo būdą

Laiko sąnaudos: mažiau nei 30 minučių

URL adresai arba jūsų klono interneto adresai nėra automatiškai išverčiami į Clonable. Todėl iš pradžių jie vis dar bus rašomi olandų kalba. URL adresus galite išversti Clonable galinėje dalyje. Tai galima padaryti dviem būdais: galite patys įtraukti naujus adresatus arba juos išversti automatiškai. Svarbu, kad patikrintumėte kai kuriuos URL adresus, nes gali atsitikti taip, kad dėl mažų URL adreso dalių arba netinkamai naudojamų skyrybos ženklų Clonable neteisingai išverčia URL adresą. Daugiau informacijos apie URL adresų vertimą ir keitimą rasite mūsų žinių bazėje.

Kliento užduotis: išversti URL adresus (automatiškai / rankiniu būdu)

Laiko sąnaudos: nuo kelių minučių (automatinis) iki pusvalandžio (rankinis)

Jei norite, kad jūsų klonas būtų randamas paieškos sistemose, yra keletas būdų, kaip tai padidinti. Pirma, svarbu, kad originalioje svetainėje būtų pakankamai turinio. Tada šis turinys bus išverstas. Taip pat labai svarbu, kad vertime būtų raktažodžiai. Kadangi Clonable naudoja dirbtinio intelekto vertimą, gali būti, kad vertime naudojamas netinkamas raktažodis. Todėl svarbu, kad jūs, kaip klientas, atliktumėte nedidelę raktinių žodžių analizę ir sužinotumėte, kokie raktiniai žodžiai yra klono kalba. Tuomet prireikus šiuos raktažodžius galite pridėti per Clonable galinę dalį.
Naudodamiesi mūsų redaktoriumi taip pat galite pakeistiMetatitulas ir metaduomenyssavo klono puslapių. Tai taip pat yra geras dalykas. Taip paieškos sistemų klono lankytojui tampa aišku, apie ką yra puslapis ir kokių produktų jame galima rasti. Žinoma, būtų protinga šį metaduomenis papildyti raktiniais žodžiais.

Kliento užduotis: atlikti raktinių žodžių analizę, koreguoti metatitulus ir metapavadinimus.

Investicijos į laiką: nuspręskite patys. Patartina tam skirti kelias valandas.

Mūsų sistema leidžia išversti kanalus, kad galėtumėte naudotis, pavyzdžiui, "Google Shopping" ir kitomis kalbomis. Naudodamiesi Clonable galinėje dalyje esančia XML kanalų parinktimi galite įkelti savo XML kanalą ir jis bus išverstas. Kai kurių laukų, pavyzdžiui, kainos ar nuorodų, vertimas nėra naudingas. Galite jų neįtraukti ir taip sumažinti vertimo kainą. Išvertę kanalą galite jį importuoti. Daugiau informacijos apie XML kanalo funkcijos naudojimą rasite mūsų žinių bazėje.

Kliento užduotis: įkelti ir išversti XML kanalą, importuoti

Laiko sąnaudos: kelios minutės