Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

El. paštas
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Dažniausiai užduodami klausimai

/Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie įrankį Clonable

Ieškote daugiau informacijos arba turite klausimų? Atsakymą tikriausiai rasite šiame puslapyje.

Vis dar negalite to suprasti? Tada nedvejodami kreipkitės į susisiekite su susisiekite su mumis.

DUK - Bendrieji klausimai

add remove Kas tiksliai yra Clonable?

Kaip skamba svetainės kopijavimas, bet unikalaus turinio išsaugojimas "Google", kaip tai skamba? Naudodami įrankį Clonable galite, pavyzdžiui, labai lengvai klonuoti olandišką (.nl) svetainę į belgišką (.be) svetainę. Tačiau taip pat galite išversti, pavyzdžiui, vokišką interneto parduotuvę į danų kalbą ir patalpinti ją .dk domene. Svetainė bus identiška, o paieškos sistemos jos neplagijuos. Net jei mūsų sistemoje nepridėsite vertimo. Jūs pasirenkate, kuriuos elementus pritaikyti klonuotai svetainei. Pavyzdžiui, logotipą ir (arba) olandiškus raktažodžius galite pakeisti flamandiškais raktažodžiais. Arba pakeiskite tam tikrą vertimą į vokiečių kalbą, nes pageidaujate, kad vokiškoje svetainėje būtų vartojamas tam tikras žargonas. Daugiau Clonable įrankio privalumų rasite toliau.

add remove Koks yra svetainės klonavimo privalumas?

Svetainės klonavimas į kitą sritį turi šešis pagrindinius privalumus:

 1. Klonas atlieka automatinius vertimus. Taip pat naujiems puslapiams, kuriuos pridedate originalo kalba.
 2. "Google" ar kitose paieškos sistemose geriau rasti savo regiono domeną nei kitos šalies domeną. Domenas .be Belgijoje automatiškai veikia geriau nei domenas .nl. Ir, žinoma, Vokietijoje parduosite greičiau, jei turinys bus vokiečių, o ne olandų kalba.
 3. Bene didžiausias privalumas yra tas, kad jums nereikia patiems prižiūrėti antrosios svetainės. Kadangi svetainė yra klonuota, ji visada atnaujinama. Kai straipsnis patalpinamas vienoje svetainėje, jis automatiškai patalpinamas ir klone (jei nenustatyta kitaip). Tada jis taip pat bus automatiškai lokalizuotas (pvz., užlietas) tikslinėje teritorijoje.
 4. Potencialus klientas patogiau jaučiasi savo šalies domene. Ypač kai jis yra susijęs su šia šalimi. Prancūzas prancūziškoje svetainėje konvertuos greičiau (ką nors nusipirks, susisieks ir pan.)!
 5. 2 ar daugiau svetainių reikia naudoti tik vieną prietaisų skydelį ir (arba) pagrindinę versiją (naudinga, pvz., valdant atsargas).
 6. Turite galimybę reklamuotis per "Google Ads", naudodami domeną iš užkariaujamos teritorijos. Potencialūs klientai greičiau spustelės vietinį domeną. Dėl to už tas pačias reklamos išlaidas sulaukiama daugiau svetainės lankytojų.
add remove Kokios kalbos galimos?

Svetainėje Clonable yra puikios vietos nustatymo galimybės. Galite klonuoti beveik bet kurį domeną.

Šiuo metu įmanoma:

 • Olandų kalba
 • Vokiečių kalba
 • Prancūzų kalba
 • Anglų kalba
 • Ispanų kalba
 • Portugalų kalba
 • Italų kalba
 • Švedų kalba
 • Danų
 • Suomijos
 • Rumunijos
 • Lenkų kalba
 • Bulgarų
 • Slovėnijos
 • Slovakų
 • Čekijos
 • Leidžia
 • Lietuvių kalba
 • Vis dar dirbame su rusų, japonų ir kinų kalbomis. Tačiau negalime suteikti tokių garantijų kaip kitų kalbų atveju.

Norite klonuoti svetainę be vertimo. Tai taip pat įmanoma. Galite klonuoti beveik bet kokią kalbą, jei tik tai yra panaši kalba ar tarmė. Įprastų klonų pavyzdžiai:

 • olandų (.nl) → flamandų (.be)
 • Vokietija (.de) → Austrija (.at)
 • Prancūzija (.fr) → prancūzakalbė Belgija (.be), Kanada (.ca) arba Dramblio Kaulo Krantas (.ci)
 • Ispanija (.es) → Argentina (.ar), Meksika (.mx) arba Kolumbija (.co)
 • Tarptautinis (.com) → Anglija (.co.uk), Australija (.au), Indija (.in) arba JAV (.us)

Žinoma, Clonable taip pat veikia ir atvirkščiai - pirmiau minėtos parinktys. Domina kita klonavimo galimybė? Susisiekite su mumis ir pasiteiraukite apie galimybes. Mums patinka būti nustebintiems!

add remove Ar svetainės klonavimas yra tas pats, kas jos vertimas?

Ne, tai ne tas pats! Svetainės klonavimas automatiškai nereiškia, kad ji bus išversta. Tačiau dauguma klientų to nori ir renkasi kloną su vertimu. Taip pat galima sukurti klonuotą svetainę be vertimo ir tai turi daug privalumų. Ji aptarnauja tam tikrą teritoriją ta pačia kalba ir užtikrina, kad jūsų svetainė būtų aukščiau tos teritorijos paieškos rezultatuose. Tačiau tam tikrus raktažodžius galima pritaikyti prie tikslinės grupės (lokalizavimas).

add remove Koks skirtumas, palyginti su "Google" vertėjo naudojimu?

Clonable turi daugiau privalumų nei tiesiog versti svetainę per "Google Translate".

 1. Didelis privalumas yra tai, kad per Clonable gaunate papildomą domeną, kurį indeksuoja paieškos sistemos. Pavyzdžiui, jei turite .de domeną, jus galima rasti Vokietijoje. "Google" vertimas nėra indeksuojamas "Google", o tai reiškia, kad negausite papildomų klientų.
 2. "Google" vertėjas išverčia visą puslapį, tačiau keisti jo negalima. Naudojant Clonable galima atlikti pakeitimus po vertimo - tiek teksto, tiek, pavyzdžiui, keisti paveikslėlius, logotipus ar nuostatas. Žr. mūsųŽinių bazė daugiau informacijos apie visas galimybes.
 3. "Google Translate" vertimai ne visada būna geri, mūsų vertimai daug geresni. Ypač todėl, kad juos tikrina korektorius.
 4. Svetainėje esantis "Google" vertimo mygtukas atrodo gana neprofesionaliai.
 5. Naudodami klonuotą svetainę per Clonable galite reklamuoti šią svetainę (taigi ir užsienio domeną) arba taikyti rinkodaros strategijas, to neįmanoma padaryti naudojant "Google" vertėją.
add remove Turiu internetinę parduotuvę, ar ji taip pat veikia?

Taip, taip ir yra! Jau yra keli klientai, kurie pasinaudojo Clonable įrankiu savo interneto parduotuvei klonuoti. Tai veikia taip pat ir taip pat gerai, kaip ir tinklaraščio ar informacinio puslapio atveju. Yra net specialių internetinių parduotuvių pakaitalų, kurie padeda padidinti konversiją. Drąsiai klauskite apie tai.

add remove Ar reikia kokių nors techninių žinių, kad galėčiau klonuoti svetainę per Clonable?

Ne, norint dirbti su Clonable nereikia jokių specialių žinių. Galinė sistema yra paprasta ir lengvai naudojama. Jei turite klausimų, visada galite su mumis susisiekti. Jei norite, taip pat galite pasirinkti, kad įrankis būtų sukonfigūruotas Clonable.

add remove Ar galima klonuoti bet kurią svetainę?

Taip, iš esmės kiekvieną svetainę galima klonuoti! Klonui su vertimu yra tik kelios išimtys, kai neįmanoma visko tinkamai išversti. Dar ne visada įmanoma įkelti dinaminį turinį.

add remove Ar galiu savo kloną taip pat konfigūruoti naudodamasis Clonable?

Konfigūruoti Clonable kloną labai paprasta. Tačiau jei norite, kad jis būtų sukonfigūruotas, tai taip pat įmanoma. Galime greitai ir efektyviai optimizuoti jūsų klono svetainę pagal šalį, kurią norite pasiekti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie išlaidas, susisiekite su mumis.

add remove Ar galiu susieti su kita paskyra, pvz., "Google Analytics", "Doofinder", "Google Search Console" ar kitomis paieškos sistemomis?

Taip, tai galite lengvai nustatyti. Tačiau interneto parduotuvėse tai ne visada patartina, nes operacijos atliekamos originalioje sąskaitoje.

Instrukcijos: Instrukcijos bus pateiktos vėliau.

add remove Kuo skiriasi svetainės nukreipimas į dabartinę svetainę ir svetainės klonavimas?

Ne, puslapio susiejimas nėra tas pats, kas klonavimas naudojant Clonable. Kai klonuojate puslapį, turite pranašumą, kad galite pritaikyti puslapį pagal šalies ar regiono išvaizdą ir raktinius žodžius. Taip užtikrinama, kad jūsų svetainę geriau rastų paieškos sistemos, o klientas jūsų svetainės aplinkoje jaustųsi kaip namie.

DUK - Klonavimo užklausos

add remove Per kiek laiko bus paruoštas mano klonas?

Per 10 minučių klonas jau sukurtas (išverstas) ir paruoštas naudoti. Tačiau dėl DNS pakeitimų dažnai prireikia daugiau laiko, kol svetainė pasiekiama visame pasaulyje, ir mes negalime daryti įtakos laikui, kurį jūsų IT įmonė turi skirti teisingam kalbos žymų nustatymui. Tačiau jau galite pradėti įgyvendinti pirmuosius pokyčius.

add remove Kokios yra klonuotos svetainės išlaidos?

Svetainės Clonable kaina priklauso nuo to, kiek vertimų reikia jūsų svetainei. Jei jūsų svetainei nereikia vertimų, kaina yra 50,- € per mėnesį vienai svetainei. Svetainėms, kuriose yra vertimų, bet nėra daug puslapių, kaina yra 75,- € per mėnesį už svetainę / kalbą. Daugiau puslapių turinčioms svetainėms kaina yra 200,- € už svetainę / kalbą. Žinoma, visada galime susitarti dėl individualaus sprendimo, kai vienu metu įsigyjama keletas klonų. Daugiau informacijos rasite mūsų kainų puslapyje.

add remove Kokių duomenų reikia norint paprašyti klono?

Pirmiausia turime žinoti, koks bus klonuojamos svetainės domeno vardas, kokia TVS sistema veikia jūsų svetainė ir kokia kalba norite klonuoti svetainę. Iš esmės tada beveik iš karto galime pradėti dirbti.

DUK - Atgalinė versija Clonable

add remove Kaip dirbti klonuotos svetainės galinėje dalyje?

Klonuota svetainė neturi savo galinės versijos, nes ji yra tik priekinės versijos kopija. Bet kokie originalios svetainės galinės dalies pakeitimai bus automatiškai rodomi išverstame klone. Jei norite atlikti pakeitimustik klonuotoje svetainėje, pavyzdžiui, pridėti raktažodžių arba pakeisti logotipus, galite tai nustatyti Clonable meniu .

add remove Turiu internetinę parduotuvę ir norėčiau pakeisti klone pasirinktą išsiuntimo šalį, ar tai įmanoma?

Taip, tai tikrai įmanoma. Kai išsiuntimo šalis pasirenkama jau užsakymo metu, klientui sutaupoma darbo ir jis gali jaustis laukiamas. Žr. . čiakaip tai galima sureguliuoti.

add remove Ką galiu pakeisti galinėje dalyje?

Naudodami Clonable galite lengvai pritaikyti beveik viską savo svetainėje. Norėdami lokalizuoti svetainę, galite lengvai pritaikyti šiuos dalykus:

 • (Paieška) žodžiai
 • Vaizdai
 • Rodyti arba nerodyti tekstų
 • Logotipai
 • USP
 • Pirmenybės:
  - Mokėjimo būdai
  - Išsiuntimo šalis
add remove Ar įmanoma klonuotoje svetainėje uždėti kitą logotipą?

Taip, klonuotoje svetainėje galite lengvai pakeisti logotipą ar paveikslėlį.

Instrukcijos: Žr. . čiakaip tai veikia.

DUK - Paskyrų susiejimas

add remove Kaip susieti "Google Analytics" paskyrą?

Toliau bus pateiktos "Google Analytics" paskyros susiejimo instrukcijos.

add remove Kaip susieti "Google Search Console" su klonuota svetaine?

Klonuotą svetainę į "Google" paieškos konsolę galite įtraukti taip pat, kaip ir įprastą svetainę.
Pridėti "Poperty" → įveskite domeno vardą arba URL adresą

Mano klausimas neįtrauktas, ką turėčiau daryti?

Ar jūsų atsakymo nėra tarp pirmiau pateiktų klausimų? Tada nedvejodami susisiekite su mumis toliau. Žinoma, mielai jums padėsime. Su mumis galite susisiekti telefonu (+31 492 77 52 69), el. paštu (info[@]clonable.net) arba naudodami toliau pateiktą kontaktinę formą.