Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Clonable - Mūsų istorija

Nuo nusivylimo iki idėjos ir dotacijos.... visame pasaulyje naudojama tarpvalstybinė priemonė?

Nuo pat pirmojo bendradarbiavimo 2011 m. internetinės rinkodaros agentūra "Wecommerce", būdama vienos didžiausių Europoje ledo ritulio internetinių parduotuvių " Hockeygear.eu " partnerė, ieškojo būdų, kaip vykdyti pažangią ir ekonomišką rinkodarą. Neturime tokių milžiniškų biudžetų, kokius turėjo ir turi kai kurie mūsų konkurentai ledo ritulio pramonėje, todėl turime bandyti taikyti geras strategijas ir gudrius triukus, kad vis tiek užimtume rinkos dalį. Taip pat tam, kad būtų galima pirkti pigiau ir taip gauti pakankamai pelno. Kai nuo 2017 m. vis dažniau prasidėjo kainų karai, turėjome galvoti, ką darysime, kad išliktume rinkoje. Nuolatinis mažų kainų laikymasis būtų pražūtingas pelnui. Vienas iš alternatyvių sprendimų buvo iš dalies išvengti mūšio ir sutelkti dėmesį į užsienio rinką. Neskiriant absurdiškų reklamos biudžetų, bet stengiantis sutelkti dėmesį į aukštesnes "Google" pozicijas. Tačiau daugelyje šalių ledo ritulys nėra labai populiari sporto šaka, todėl tai turėjo būti padaryta ekonomiškai efektyviai. Prancūzijos interneto parduotuvei, kurios apyvarta per kelerius metus gali siekti keliasdešimt tūkstančių eurų, interneto svetainių kūrimui ir priežiūrai nėra daug laiko ir pinigų.

Vokiečių, anglų, prancūzų ir ispanų kalbomis, bet ne flamandų parduotuvė

Pradėjome nuo vokiškos ir angliškos internetinės parduotuvės, nes ledo ritulio rinkos jose buvo gana gerai išvystytos. Vėliau buvo įrengtos ispanų ir prancūzų parduotuvės. Kol kas Belgijos parduotuvės nesteigėme, nes būtų per daug darbo ją prižiūrėti. 2009 m. Belgijos ledo ritulio asociacija turėjo tik 23 000 narių. Turėdami olandų kalba veikiančią flamandų parduotuvę, pasiektume tik nedidelę dalį ledo ritulio klubo narių skaičiaus, kurį turime Nyderlanduose (240 000), todėl tikriausiai nebuvo verta to daryti. Tačiau Belgijos rinka sparčiai augo, o mes, interneto rinkodaros specialistai, daug dėmesio skiriantys SEO, labai apgailestavome, kad su Hockeygear.eu iš tikrųjų vos patekome į "Google" rezultatus Belgijoje. Todėl ėmė niežėti noras ką nors su juo padaryti. Juk Nyderlanduose viskas buvo tinkamai sukurta SEO optimizavimui, o Flandrijoje tai neturėjo didelės reikšmės.

Tiesiog kopijuoti ir prižiūrėti per brangu tokiai mažai rinkai kaip Flandrija

Belgijos jaunimo (iki 16 metų) ledo ritulio rinktinė laimėjo 2004 m. Europos čempionatą

Tačiau kiekvieną kartą prieidavome prie išvados, kad neverta kurti (kopijuoti iš olandų kalbos), prižiūrėti ir talpinti tos interneto parduotuvės. Tai lengvai kainuotų dešimt tūkstančių eurų per metus, o tai yra nemaža investicija kainų karų metu, kai maržos ir taip nėra didelės. Tačiau 2019 m., kai kartu su tuomet 18-mečiu ne visą darbo dieną dirbančiu programuotoju Basu van den Boomu pradėjome svarstyti, kaip galėtume išspręsti šią problemą, atsirado įvairių galimybių. Van den Boomo programavimo žinios buvo sujungtos su mūsų internetinės rinkodaros žiniomis ir patirtimi, ir taip atsirado Clonable pagrindas.

Testavimas Clonable

Vėliau ši idėja buvo išbandyta keliose mūsų valdomose interneto parduotuvėse: Ippontime.be, Spiruella.be ir Hockeygear.be. Taip pat pridėjome vieno iš mūsų klientų, kuriam ši idėja taip pat patiko, internetinę parduotuvę. Plotterwinkel.nl jau turėjo Belgijoje veikiančią parduotuvę, tačiau jos priežiūra užėmė per daug laiko, palyginti su gaunamais užsakymais. Išgirdęs apie mūsų naująjį metodą, savininkas buvo pasirengęs pereiti prie kito metodo. 2020 m. buvo skirti profesionalumui didinti, sukurti paprastą prietaisų skydelį klientams ir įtikinti savo internetinės rinkodaros agentūros "Wecommerce" klientus, kad galėtume dar daugiau duomenų ir pavyzdžių įrodyti kitiems, jog įrankis veikia ir daro būtent tai, ką turi daryti: taupo laiką kuriant ir prižiūrint svetainę, pritraukia papildomų lankytojų per SEO ir leidžia lokalizuoti. Ir ne tik Belgijos, bet ir kronų iš Vokietijos į Austriją arba, pavyzdžiui, iš Ispanijos į Argentiną.

Vertimo funkcija

2021 m. per smegenų šturmo sesiją mums kilo mintis patikrinti, ar galėtume atlikti ir vertimus, o mūsų klientai taip pat dažnai klausdavo, ar nebūtų galima išversti turinio. Tai leistų jiems dar labiau išplėsti savo internetinę parduotuvę. Tai skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, tačiau ši funkcija buvo pridėta akimirksniu. Ši vertimo funkcija užtikrino, kad Clonable būtų skiriama daug dėmesio. Po dviejų labai sėkmingų dienų "Webwinkel Vakdagen" parodoje Utrechte, kur pirmą kartą pristatėme Clonable su vertimo funkcija, pastebėjome, koks didelis susidomėjimas ir paklausa. Ypač todėl, kad sukūrėme funkciją, leidžiančią per 5 minutes sukurti kiekvienos svetainės demonstracinę svetainę su vertimu.

Konkurenciją skatinantis

Naudodamosi Clonable, net ir mažos įmonės gali veiksmingai ir ekonomiškai efektyviai išnagrinėti pardavimo užsienyje galimybes. Tuomet jos galės konkuruoti su didelėmis tarptautinėmis bendrovėmis, nesiimdamos didžiulių investicijų, o tai tik padidins konkurenciją pasaulyje. Laikas, kai užsienyje buvo prekiaujama tik per tokias monopolijas kaip "Amazon", tikrai baigėsi....

Antrąjį 2021 m. pusmetį turėtų toliau augti klientų skaičius ir plėstis įrankio galimybės. Be to, stengiamės didinti informuotumą. Jau gauta RVO subsidija inovacijoms, Clonable dalyvauja KVK Inovacijų šimtuke, o Innovatiehuis De Peel išreiškė paramą mūsų priemonei.

Tarptautinio verslo ateitis atrodo šviesi.... ateitis yra Clonable!

Niels Arts, Bas van Schijndel ir Bas van den Boom,