Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

El. paštas
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Kodėl verta plėstis į užsienį?

Kodėl verta plėstis į užsienį?

Abejojate, ar norite plėsti savo svetainę užsienyje? Šiame tinklaraščio įraše galite perskaityti apie daugybę privalumų, kuriuos gali suteikti plėtra. Vis didėjant tarptautinei e. prekybos rinkai, olandų interneto parduotuvėms atsiveria daug galimybių, nes europiečiai vis dažniau perka užsienyje.

Prieš priimant sprendimą svarbu susipažinti su užsienio klientų pirkimo elgsena. Kiekvienais metais " PostNL" dalyvaujaTarptautinio pašto bendradarbiavimo (IPC )atliekamoje tarpvalstybinės e. prekybos pirkėjų apklausoje .Šiame tyrime pateikiami įdomūs duomenys apie Europos pirkėjus, apsiperkančius internetu. 13 % Nyderlandų interneto parduotuvių lankytojų atvyksta iš užsienio. Tikimasi, kad šis augimas tęsis ir toliau: po 10 metų įstatymai ir kiti teisės aktai bus daug labiau suderinti ir orientuoti į tarpvalstybinį verslą, todėl užsakymus užsienyje bus dar paprasčiau ir greičiau atlikti. Todėl neabejotinai verta žengti žingsnį ir savo internetine parduotuve prekiauti užsienyje. Žinoma, tai galima padaryti samdant vertėją, išverčiant visą turinį, patalpinant jį į naujai sukurtą svetainę ir kaskart pridėjus naujo turinio vėl jį verčiant. Clonable Tačiau tai galima padaryti pigiau ir greičiau!

perka internetu užsienyje dėl mažesnių kainų.

Privalumai Clonable

Klonuodami svetainę Clonable galite greitai patekti į tarptautinę rinką. Vietoj to, kad samdytumėte vertėją, verstumėte visą turinį ir kurtumėte naują svetainę, Clonable per kelias minutes sukurs naują išverstą svetainę. Kokia yra išverstos svetainės Clonable svarba?

  • Vartotojai nori apsipirkti savo kalba
  • Klientams iš bet kurios šalies galite suteikti puikią individualiai pritaikytą klientų patirtį
  • Turėsite galimybę parduoti savo produktus platesnėje tarptautinėje rinkoje.
  • Jus geriau randa paieškos sistemos (SEO)
  • Efektyvesnės kampanijos ir reklama užsienyje

Vien klonuoti svetainę nepakanka. Reikia atsižvelgti į svarbius dalykus. Vien ES yra 27 šalys: kiekviena jų turi savo taisykles ir pageidavimus. Todėl svarbu susipažinti su šalimi, į kurią norite vykti. Kokius mokėjimo būdus renkatės? Kokio pristatymo būdo pageidaujate? Skaityti ČIA apie įvairias šalis ir į ką atkreipti dėmesį.