Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

El. paštas
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Pažinkite rinką: Prancūzija

Pažinkite rinką: Prancūzija

Norite išplėsti savo interneto parduotuvę į Prancūziją? Prancūzijos e. prekybos rinka yra viena didžiausių Europoje. Kartu su Vokietija ir Jungtine Karalyste Prancūzija yra didžiausių Europos interneto rinkų trejetuke. Prancūzijos vartotojai taip pat perka produktus užsienio interneto parduotuvėse. 2021 m. 15 proc. e. prekybos sudarė pirkimai užsienyje. Todėl tikrai verta užkariauti Prancūzijos rinką su savo interneto parduotuve. Prancūzai vis dažniau apsipirkinėja keliaudami, dar vadinama m-komercija. Todėl įsitikinkite, kad jūsų prancūziška interneto parduotuvė taip pat yra prieinama ir įskaitoma mobiliuosiuose įrenginiuose.

3 svarbiausi pirkiniai internetu užsienyje:

  1. Kinija
  2. Vokietija
  3. Jungtinė Karalystė

3 svarbiausios produktų kategorijos:

  1. Drabužiai ir avalynė (34 %)
  2. Elektronika (19 %)
  3. Namai ir sodas (16%)

3 mėgstamiausi mokėjimo būdai:

  1. Mokėjimo kortelė (49 %)
  2. Skaitmeninė piniginė ("Paypal", "Allpay"; 32 %)
  3. Kredito kortelė (11 %)

Skaičiai: Tarptautinio pašto bendradarbiavimo (IPC) atliktas tarpvalstybinės e. prekybos pirkėjų tyrimas

Įstatymai ir taisyklės

Jei jūsų gaminiai atitinka ES teisės aktus, galite jais laisvai prekiauti Prancūzijoje. Tačiau pravartu patikrinti, ar Prancūzijoje taikomi tokie patys reikalavimai gaminiams kaip ir Nyderlanduose. Pavyzdžiui, papildomi reikalavimai taikomi maisto papildams, maisto produktams ir vaistams. Kartais taikomi specialūs ženklinimo reikalavimai.
Jei parduodate prekes Prancūzijos klientams, taip pat taikomi kiti įstatymai ir taisyklės. Pavyzdžiui, galioja griežtas aplinkosaugos įstatymas "Didesnė gamintojo atsakomybė" (REP). Šios nuostatos privalote laikytis, kai savo interneto parduotuvėje Prancūzijos vartotojams parduodate supakuotus produktus. Prancūzijos įstatymuose nustatyta, kad už pakuočių tvarkymą pirmiausia atsakote jūs.
Jei savo interneto parduotuvėje parduodate produktus Prancūzijos vartotojams, taikomas "paskirties šalies principas". Tai reiškia, kad Prancūzijos privačiam klientui išrašote sąskaitą faktūrą su prancūziškuoju PVM: TVA (Taxe sur la Valeur Ajoutée). Tik tuo atveju, jei bendra jūsų Prancūzijos vartotojams parduodamų prekių suma kartu su kitais ES vidaus pardavimais privatiems klientams neviršija 10 000 EUR ribos, jūs, kaip Olandijos interneto parduotuvė, galite ir toliau skaičiuoti Nyderlandų PVM.

Prancūzijos klientas:

91 % naudoja sekimo ir atsekimo priemones
89 % nori, kad siuntiniai būtų pristatomi į namus
72 % mano, kad pakuotes turėtų būti galima perdirbti.
56 % teikia pirmenybę tvariam pristatymui
29 proc. tikisi ateityje daugiau pirkti iš kaimyninių šalių.