Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

El. paštas
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Pažinkite rinką: Vokietija

Pažinkite rinką: Vokietija

Ar norite užkariauti Vokietijos rinką su savo internetine parduotuve? Vokiečiai yra vieni didžiausių pirkėjų internetu Europoje. Vokietijos rinka, kurioje gyvena daugiau nei 83 mln. gyventojų, yra beveik penkis kartus didesnė už Nyderlandų rinką, o bendra e. prekybos apyvarta yra dvigubai didesnė. 2021 m. Vokietijoje 12 proc. elektroninės prekybos bus perkama iš užsienio. Pakankama priežastis išsiaiškinti, ar jūsų internetinė parduotuvė bus sėkminga ir vokiečių kalba. Jei kuriate internetinę parduotuvę, pasirūpinkite, kad visą reikiamą informaciją būtų galima rasti jūsų svetainėje. Vokietijos klientas, prieš pirkdamas internetu, nori žinoti viską apie taisykles, grąžinimo galimybes ir sąlygas. Jis taip pat teikia pirmenybę kokybei ir rekomendacijoms, o ne pigiai kainai. Todėl pritaikykite raktažodžius prie to.

3 svarbiausi pirkiniai internetu užsienyje:

  1. Kinija
  2. Jungtinė Karalystė
  3. Austrija

3 svarbiausios produktų kategorijos:

  1. Drabužiai ir avalynė (30%)
  2. Namai ir sodas (15%)
  3. Sportas ir pomėgiai (14 %)

3 mėgstamiausi mokėjimo būdai:

  1. Skaitmeninė piniginė ("Paypal", "Allpay"; 52 %)
  2. Kredito kortelė (16 %)
  3. Į sąskaitą (13 %)

Skaičiai: Tarptautinio pašto bendradarbiavimo (IPC) atliktas tarpvalstybinės e. prekybos pirkėjų tyrimas

Patikimumas ir privatumas

Vokiečiai labai vertina patikimumą ir patvirtinimo ženklus. Naudodami pasitikėjimo ženklą parodote, kad jūsų parduotuvę patikrino nepriklausoma institucija, ir padidinate tikimybę, kad Vokietijos klientas pirks. Šie Vokietijos parduotuvių patikėjimo ženklai yra labiausiai paplitę:

Vokietijoje taip pat labai svarbus privatumas internete. Vokietijos teisės aktai dėl privatumo, atspaudo (Impressum), kopijavimo, duomenų apsaugos ir saugojimo yra daug griežtesni nei Nyderlanduose. Datenschutzerklärung taip pat privaloma, jei asmens duomenis tvarkote savo interneto svetainėje. Pavyzdžiui, nurodoma, kaip ir kodėl renkate klientų duomenis. Taip pat nurodysite, kaip klientas gali atsisakyti, pavyzdžiui, naujienlaiškio prenumeratos. Šį teiginį matomoje vietoje pateikite savo interneto parduotuvėje, pavyzdžiui, pagrindinio puslapio viršuje arba apačioje.

Vokietijos klientas:

92 % nori, kad siuntiniai būtų pristatomi į namus.
82 % naudoja sekimo ir atsekimo priemones
67 % mano, kad pakuotės turėtų būti perdirbamos.
41 % teikia pirmenybę tvariam pristatymui
26 proc. tikisi ateityje daugiau pirkti iš kaimyninių šalių.