Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Klientų atsiliepimai

/Klientų atsiliepimai

Timas Beversas

Kaip kelių internetinių sporto prekių parduotuvių, pvz. Hockeygear.eu Clonable man yra nepakeičiamas. Tai leidžia man išplėsti savo rinką akimirksniu! Rekomenduočiau jį visiems, kurie nori plėstis, pavyzdžiui, į Belgiją. Mūsų pietiniai kaimynai taip pat gali be didelių pastangų pateikti man užsakymą. Todėl taip pat pradėjome rengti kitas svetaines, pavyzdžiui, apie vartininko pirštines, dziudo kostiumus ir sportinę avalynę. Savo ispanišką ledo ritulio internetinę parduotuvę klonavome į argentinietišką versiją. Pastarojoje jau apsilankė daugiau lankytojų nei ispaniškoje versijoje. Puiku!

Niek van der Rijt

Clonable dėka mano internetinė parduotuvė "Plotters" peržengė dar vieną ribą. Nuo šiol užsakymus iš Belgijos galiu gauti be jokių problemų. Labai patenkintas, padarytų tai dar kartą.

Kenny Kroesas

Jau dvejus metus naudojamės Clonable, kad išverstume savo olandų kalbos sporto prekių interneto parduotuvę į užsienio parduotuves. Šiuo metu taip pat dirbame Vokietijoje, Prancūzijoje ir Ispanijoje. Po palyginti trumpo laiko užsakymų iš įvairių šalių akivaizdžiai padaugėjo, o mes patys neinvestavome daug energijos ir laiko. Privaloma internetinių parduotuvių savininkams, kurie nori lengvai dirbti tarpvalstybiniu mastu.

Šios įmonės jau buvo prieš jus

Pradėkite dabar su Clonable!

Naudokitės šia priemone kuo greičiau. Klonuoti svetainę ir pritaikyti lokalizavimą galima šiek tiek padedant svetainei Clonable.
Patikrinkite galimybes.