🎉 Mes paleidome naują "WordPress" papildinį! Atsisiųsti dabar

Kelių žemėlapis

Clonable nuolat optimizuoja savo produktą!

Kelių žemėlapis antraštė

Clonable nuolat optimizuoja savo produktą. Ko galima tikėtis artimiausioje ateityje? Būtinai slinkite žemyn prie "Būsimų funkcijų", kad žinotumėte, ko tikėtis. Taip pat peržiūrėkite mūsų pageidaujamas funkcijas

Būsimos funkcijos

2025 m. pradžia

XML kanalo prenumerata

Clonable greičiausiai pradėsite XML kanalo prenumeratą, todėl galėsite vieną kartą arba dinamiškai išversti savo XML kanalą, taip pat galėsite keisti taisykles, kad padidintumėte kokybę. Ilgainiui taip pat norime sukurti šiam tikslui skirtą redaktorių, kad korektūrą būtų dar lengviau atlikti.

2025 m. pradžia

Teksto vertimas į vaizdus

Norėtume, kad kai kuriais atvejais būtų galima versti tekstą į paveikslėlius ir taip sutaupyti klientams laiko, kurį jie turėtų skirti paveikslėlių keitimui. Šiuo metu jau esame atlikę keletą naudojimo atvejų, tačiau klientams tai yra mažiau svarbus prioritetas, todėl jo kūrimas atidėtas.

Q4 2024

Nuorodos su Mijnwebwinkel / CCV parduotuvė / Bol.com

Clonable bendradarbiaudama su jomis kurs paprastas vertimo sprendimų nuorodas tam tikroms platformoms. Kol kas neaišku, kokia tvarka jos bus parengtos.

Q4 2024

AI - taip pat keli blokai, ištisi puslapiai ir visos svetainės

Norime, kad funkcija būtų prieinama ne tik 1 blokui, bet ir keliems blokams, ištisiems puslapiams ir visai svetainei.

Q4 2024

"WordPress" - Integracijos kontaktų formos

Norime sukurti daugiakalbį populiariosios "Contact Forms" plėtinį.

Q3 2024

Pakatalogio funkcionalumas kartu su "Wordpress" - klonavimas pakatalogyje originaliame domene

Šiuo metu įprasta klonuoti naują arba subdomeną. Mes taip pat norime pasiūlyti subadresoriaus parinktį visiems ne "WordPress" klientams. Kai kurie klientai to pageidauja dėl savo prekės ženklo kūrimo. Šiuo metu atliekame bandymus ir su pritaikytu sprendimu tai jau įmanoma, tačiau už tai vis dar tenka mokėti gana dideles sumas.

Q3 2024

Arabų RTL palaikymas

Arabų kalba jau veikia gerai, tačiau turinį taip pat reikia geriau sulygiuoti iš dešinės į kairę, nes šiuo metu tai nėra atlikta kokybiškai.

Q3 2024

Neišversti puslapiai

Kai kurių puslapių iš viso nenorite versti. Būtų gerai, jei galėtumėte įkelti šiuos puslapius ir nurodyti, ar norite, kad tam tikri kiti šių puslapių blokai būtų išversti. Pavyzdžiui, poraštę, antraštę ir pan.

Q3 2024

"WooCommerce" - Produktų kainų koregavimas

Norint taikyti tarptautines kainų nustatymo strategijas, naudinga, jei kiekvienam klonui galima taikyti skirtingas kainas.

Q3 2024

WooCommerce - Pritaikyti valiutą

"WooCommerce" atveju norime palengvinti skirtingų valiutų naudojimą kiekvienam klonui.

2024 m. rugpjūčio mėn.

"Shopify" programa

Siekdami išplėsti "Shopify" suderinamumą ir galimybes, kuriame "Shopify" skirtą programėlę.

2024 m. birželio mėn.

"Magento" url įskiepis

"Magento" įskiepiai gali labai pagerinti kai kurias urnų vertimo funkcijas. Šiuo tikslu įskiepį sukursime keliais etapais. Pirmoji jo versija bus išleista maždaug birželio mėn.

2024 m. birželio mėn.

AI - Tarptautinis SEO

Norime palengvinti SEO taikymą tarptautiniuose klonuose, naudodami užuominas, raktinius žodžius ir pan.

2024 m. birželio mėn.

AI - balso tonas

Rinkodaros tikslais būtų gerai, jei būtų galima koreguoti balso toną. Juo, pavyzdžiui, apie tam tikrą produktą galima pasakoti santūriau arba aistringiau. Arba galima šiek tiek labiau pabrėžti tam tikrą elementą, nes tarptautinei tikslinei grupei tai atrodo svarbiau nei tikslinei grupei savo kalba.

2024 m. gegužės mėn.

Svetainės išlaidų skaičiuoklė

Norėdami patikrinti, kiek simbolių sudaro svetainę, norime išplėsti vidiniam naudojimui sukurtą simbolių skaitiklį ir paruošti jį potencialiems klientams. Tai leis klientams įvertinti, kiek vertimo kreditų jiems reikia.

2024 m. gegužės mėn.

SPA / Nuxt / Next funkcijų tobulinimas

Kai kurių svetainių Clonable svetainių dabar ne visada galima sukurti. Tai daugiausia taikoma SPA / Nuxt / Next svetainėms. Norime gerokai išplėsti suderinamumą, kad būtų galima klonuoti ne tik 5 %, bet apie 50 % svetainių.

2024 m. birželio mėn.

Įjungti pakeitimų išsaugojimą

Kaip agentūra, pritaikykite SEO pakeitimus klonui ir tada pakeiskite tą patį puslapį originalioje svetainėje? Paprastai SEO pakeitimai vėliau išnyksta. Norime to išvengti ir klientams suteikiame tam tikrą "užraktą". Jie gali išsaugoti SEO pakeitimus išverstoje versijoje, nepaisant to, kad originali svetainė pasikeis.

2024 m. gegužės mėn.

Flamandų tarmė

Iš Nyderlandų dažnai sulaukiame klausimų, ar galime klonuoti ir flamandų tarme. Tam kuriame sprendimą.

2024 m. gegužės mėn.

Žodynas

Kai kurie klientai jau iš anksto žino, kaip jie nori vartoti tam tikrus žodžius savo vertimuose. Tokiems klientams įdiegsime "žodynėlį", kuriame jie galės nurodyti savo žargoną, kad tam tikri žodžiai visada būtų verčiami vienodai.

2024 m. balandžio mėn.

Klientų vertimai naršyklėje

Kad vis dar būtų galima išversti tam tikrus neišverstus elementus, bus įdiegta speciali naršyklėje esančių vertimų funkcija.

2024 m. balandžio mėn.

Atsarginės kopijos funkcija

Kai kurie klientai, turintys didžiules svetaines, paprašė atsarginės kopijos funkcijos, kuri leistų jiems visada turėti visų puslapių ir vertimų HTML atsarginę kopiją, net jei kiltų problemų Clonable.

2024 m. balandžio mėn.

Dolerių prenumeratos

Be galimybės mokėti eurais, taip pat suteikiame galimybę prenumeruoti ir doleriais. Tai palengvina naudojimąsi Clonable tarptautiniams klientams už euro zonos ribų.

Užbaigtos funkcijos

2024 m. kovo mėn.

Naujas sąrankos piltuvėlis

Šiuo atnaujinimu keičiamas klono sąrankos piltuvėlis, užtikrinome, kad klientai geriau suprastų, kokių užduočių jiems dar reikia ir kokias užduotis jie gali atlikti savo klonams, be to, papildomai išskirtas klono užduočių tipas.

2024 m. kovo mėn.

Galimybė bandomuoju laikotarpiu atlikti demonstracinę įdarbinimo versiją

Kadangi kuriant naują svetainę kartais vis dar kyla neaiškumų, įdiegėme funkciją, leidžiančią tiesiogiai kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą: daug paprasčiau įtraukti demonstracinę įvadinę versiją ir atsižvelgti į kliento pageidaujamą laiką.

2024 m. kovo mėn.

Oficialios ir neoficialios kalbos vartojimas

Kai kuriose kalbose tai labai svarbu, pvz., Vokietijoje. Dabar klientai gali pasirinkti, kokią adreso formą naudoti. Oficialesnį, neformalesnį ar panašų į originalios svetainės

2024 m. kovo mėn.

Partneriai gali perduoti nuorodas

Kad perpardavėjams ir (arba) partneriams būtų lengviau perduoti naujus potencialius klientus, buvo įdiegta funkcija, leidžianti partneriams į sistemą įtraukti potencialius klientus, su kuriais jie patys kalbėjosi. Kai galiausiai vadovas pats užsiregistruoja, jis automatiškai priskiriamas perpardavėjui ir išmokamas komisinis atlyginimas.

2024 m. kovo mėn.

Arabų kalba

Arabų kalba buvo pageidaujama mūsų (potencialių) klientų kalba. Nuo to laiko ji buvo įtraukta.

2024 m. vasario mėn.

"CCV-Shop" suderinamumas

Šiuo atnaujinimu ištaisoma klaida, dėl kurios buvo išversti ne visi "Ccv Shop" blokai. Atnaujinime taip pat pridėta "Jaxon" duomenų formato, naudojamo "CCV Shop", palaikymo galimybė. Be to, atnaujinimas užtikrina, kad dialogo lange esantys mygtukai "CCV Shop" taip pat būtų automatiškai išversti. Šie atnaujinimai gerokai padidino suderinamumą su "CCV Shop".

2024 m. vasario mėn.

Komandų patobulinimai

Šiuo atnaujinimu komandoms suteikiama keletas QOL atnaujinimų:

 • Galite matyti, kas buvo pakviestas į komandą
 • Gali pašalinti kvietimus
 • Gali matyti pakvietimus, kurių galiojimo laikas baigėsi

2024 m. sausio mėn.

Dinaminiai svetainių IP adresai + patikrinimas, ar IP pasikeitė.

Kai klonas nepasiekiamas bent 3 valandas, dabar tikrinama, ar nepasikeitė kilmės IP adresas. Jei taip, kilmės IP atnaujinamas ir bandoma automatiškai išspręsti problemą. Nauja foninė užduotis, kuri kas valandą tikrina, ar svetainės su dinaminiais IP vis dar tinkamai veikia.

2024 m. sausio mėn.

dirbtinio intelekto funkcijos, susijusios su korektūra / patobulinimais

Pastebėjome, kad reikia korektūros funkcijos. Nors akivaizdu, kad dirbtinio intelekto vertimų niekada negalėsime padaryti tokių gerų kaip gimtakalbių vertėjų, galime pasitelkti dirbtinį intelektą, kad kuo labiau priartėtume prie jų. Šiuo metu dirbame prie funkcijos, kad dirbtinis intelektas dar kartą patikrintų vertimus. Tai leis pasiekti geresnių rezultatų, todėl netrukus bus integruota.

2023 m. gruodžio mėn.

Amerikiečių anglų ir brazilų portugalų kalbos

Sudarėme galimybę rinktis skirtingas kalbos formas. Šiuo atveju tai amerikiečių anglų ir portugalų brazilų kalbos.

2023 m. gruodžio mėn.

"WordPress" įskiepio "WooCommerce" funkcijos

Daugelis "WooCommerce" internetinės parduotuvės naudotojų norėtų turėti daugiau funkcijų, kad galėtų savo internetinę parduotuvę naudoti tarptautiniu mastu. Mes galvojame apie:
- Valiutos konvertavimą klonui, kad būtų galima pereiti iš euro šalies, pavyzdžiui, į Daniją.
- Asortimento keitimas užsienio klonui
- Kainų keitimas užsienio klone
- Išskirti puslapius

2023 m. lapkričio mėn.

Javascript ir išorinių šaltinių vertimas per naršyklę

Daugeliu atvejų mažiau problemų kelia tai, kad turinys nėra išverstas į pradinį kodą, tačiau svarbiau, kad naudotojui jis atrodytų gerai išverstas. Todėl sukūrėme galimybę versti javascript ir išorinius šaltinius per naršyklę. Šią funkciją gali naudoti tik patys Clonable autoriai.

2023 m. lapkričio mėn.

Brazilijos portugalų kalba

Sudarėme galimybę rinktis skirtingas kalbos formas. Bent jau portugalų kalbos Brazilijoje atveju.

2023 m. spalio mėn.

"WordPress" įskiepio versija 2

"Wordpress" įskiepis buvo išplėstas. Įdiegtas kalbos perjungiklio integravimo scenarijus, todėl vartotojai gali jį įdiegti dar greičiau ir paprasčiau, neturėdami techninių žinių. Įdiegta pakatalogio funkcija, todėl naudotojams nebereikia atlikti dns konfigūracijos ir dar lengviau naudotis Clonable neturint techninių žinių. Taip pat yra nuoroda į Clonable prietaisų skydelį.

2022 m. gruodžio mėn.

Naujas prietaisų skydelio url vertimai

Urls vertimas galėtų būti geresnis. Nuo šiol lankytojas gali peržiūrėti visus išverstus urlus ir lengvai juos redaguoti rankiniu būdu.

2023 m. birželio mėn.

Nauja Clonable paieškos sistema Svetainės paieška

Jūsų klone paieškos sistema paprastai ieško originalo kalba. Tai nekelia problemų, jei klonas yra ta pačia kalba, bet gana erzina, jei jis yra kita kalba. Sukūrėme tam skirtą sprendimą svetainėje Clonable.

Be to: jei klientas naudoja paieškos modulį, veikiantį kanalo pagrindu (pvz., Doofinder, Sooqr ir kt.), jis sklandžiai veikia su Clonable. Taip dažnai nutinka interneto parduotuvėse.

2023 m. gegužės mėn.

Pastabos dėl pakeitimo taisyklių

Pastebėjome, kad kartais naudotojai nežino, kam skirtos pakeitimo taisyklės. Kartais pakeitimo taisyklę sukuria kitas naudotojas arba Clonable pagalbos tarnyba. Tuomet būtų gerai, jei būtų galima pridėti kokią nors etiketę, iš kurios būtų aišku, kam taisyklė skirta.

2023 m. balandžio mėn.

Kalbos perjungiklis

Daugelis klientų teiraujasi apie vėliavų pridėjimą / šalies pasirinkimo funkciją. Dabar įtraukiame šią galimybę, kad klientai patys galėtų lengvai pridėti kalbos perjungiklį į savo svetainę, taip pat į savo klono svetainę naudodami scenarijų.

2023 m. balandžio mėn.

Dinaminiai kanalai

Mūsų XML vertimo modulį naudojantys internetinės parduotuvės klientai nurodė, kad jie norėtų turėti dinaminio kanalo funkciją, kuri atnaujintų XML kanalą naujais vertimais kiekvieną dieną ar savaitę. Dabar tai jau įgyvendinta.

Jei ši funkcija įjungta, atnaujinami XML kanalai:

 • Naudotojas gali pasirinkti, kaip dažnai XML kanalas bus atnaujinamas (už papildomą mokestį)
 • Klientai gali nustatyti mėnesinį XML kanalo biudžetą
 • Pasiekus biudžetą, klientai gauna pranešimą apie tai.
 • Naudojimo ir atsiskaitymo puslapyje klientai gali matyti skirtingas kanalų kvotas.
 • Didesnių, iki 50 MB, kanalų palaikymas

2023 m. kovo mėn.

peržiūros klonai

Klientai galės lengvai sukurti savo peržiūros kloną su ribotu išverstų simbolių skaičiumi.

2023 m. kovo mėn.

Naujas registracijos procesas

Kad klientams būtų dar lengviau užsiregistruoti, labai patobulinome ir supaprastinome registracijos procesą. Pavyzdžiui, taip pat bus galima užregistruoti domeną adresu Clonable, po to visi to tarptautinio domeno nustatymai bus paruošti ir iš karto bus galima sukurti kloną. Taip klientams nebereikės rūpintis DNS keitimo procesu, jei jie to norės.

2023 m. vasario mėn.

Norvegijos

Įtraukėme norvegų kalbą, į kurią galite versti iš ir į kurią galite versti.

2022 m. gruodžio mėn.

Kasdien tikrinkite, ar puslapis vis dar gyvas

Jei klientai pakeičia savo DNS įrašus oid, klono svetainė gali būti išjungta jiems nepastebėjus. Norime sukurti tam skirtą signalą.

2022 m. lapkričio mėn.

Mažesnė pakuotė XS

Klientams, turintiems mažesnes arba gana statiškas svetaines, pasiūlėme nedidelį "pasidaryk pats" paketą. Už 15 eurų galite pradėti patys naudotis Clonable, be palaikymo, o papildomus simbolius galite įsigyti kada panorėję. Tačiau šio simbolių kaina yra daug didesnė.

2022 m. spalio mėn.

Partnerių programa

Kuriame partnerių programą, kad partneriai galėtų nukreipti klientus ir gauti patrauklius komisinius.

2022 m. spalio mėn.

pakaitinis puslapis kuriant naujus klonus

Norėdami užtikrinti profesionalesnę išvaizdą, kurdami kloną sukūrėme pakaitinį puslapį. Jis atsinaujina, kol klonas bus paruoštas.

2022 m. spalio mėn.

Korėjiečių kalba

Įtraukėme korėjiečių kalbą, į kurią galite versti iš ir į kurią galite versti. Kadangi tai nėra lotynų ar kirilicos kalba, suteikiame šiek tiek mažesnę garantiją dėl jos vertimo kokybės. Daugiau apie tai sužinosime atlikdami bandymus.

2023 m. liepos mėn.

Nauja Clonable svetainė

Reikėjo atnaujinti Clonable svetainę. Naujoji versija yra greitesnė, aiškesnė, o dizainas ir naudojimo patogumas visur yra tip-top.

2022 m. spalio mėn.

Ukrainiečių

Įtraukėme ukrainiečių kalbą, į kurią galite versti iš ir į kurią galite versti.

2022 m. spalio mėn.

Konversijų stebėjimas

Siekiant užtikrinti, kad klientai galėtų taikyti konversijų stebėjimą, į svetainę Clonable buvo įdiegta funkcija, leidžianti tai padaryti.....

2022 m. rugsėjo mėn.

simbolių skaitiklis (vidinis naudojimas)

Norėdami patikrinti, kiek simbolių turi svetainė, sukūrėme simbolių skaitiklį, kuris su nedidele paklaida gali nustatyti, ar svetainėje yra 400 000, ar, pavyzdžiui, 1,5 milijono simbolių. Taip klientams lengviau pasirinkti prenumeratą.

2022 m. rugpjūčio mėn.

kiek dienų liko iki naujo mėnesio

Nuo šiol kliento prietaisų skydelyje bus rodoma, kada klientas vėl galės gauti savo mėnesio simbolių kreditą. Tokiu būdu klientas gali lengviau nuspręsti, ar pridėti turinio, ar ne, arba nuspręsti įsigyti papildomų simbolių.

2022 m. rugpjūčio mėn.

URL vertimai XML kanaluose

Nuo šiol bus verčiami ir XML kanaluose esantys URL adresai.

2022 m. liepos mėn.

turkų ir indoneziečių kalbomis

Įtraukėme turkų ir indoneziečių kalbas, į kurias galite versti iš ir į kurias galite versti

2022 m. liepos mėn.

pagrindinis redaktoriaus atnaujinimas

 • Visų klone atliktų pakeitimų apžvalga
 • Visų pakeitimų pagal vertimą apžvalga
 • Visų SEO pakeitimų apžvalga
 • Pakeistas dialogo langelių stilius, kad kiekvienas klonas atrodytų vienodai
 • Pakeistas redaktoriaus mygtukų stilius, kad jie būtų kuo mažiau keičiami kiekvieną kartą klonuojant.
 • Įdėkite redaktoriaus mygtukus į iššokantį dialogo langą, kad būtų aiškesnė apžvalga
 • Pridėtas būdas koreguoti mygtukų padėtis, kad būtų lengviau redaguoti

2022 m. birželio mėn.

Baltosios erdvės kūrimas

Stiliaus ir redaktoriaus personalizavimas.

2022 m. birželio mėn.

Žodžių sąrašai tekstų keitimui

 • Naujas žodžių sąrašų skirtukas pakeitimo taisyklių puslapyje (teksto pakeitimai).
 • Paieškos laukas ir puslapiavimas, kad būtų lengva ieškoti žodžių.
 • Žodžių ištrynimo patvirtinimas.
 • Vienu metu galima pakeisti vieną ar daugiau žodžių.
 • Taisyklėse automatiškai perimamas rašymas didžiąja raide. Taigi, norint pakeisti didžiąsias ir mažąsias raides reikia tik vienos taisyklės.
 • Galima nustatyti, kad taisyklėse būtų atsižvelgiama į mažąsias ir didžiąsias raides. Tada automatinis didžiosios raidės rašymas taip pat išjungiamas.
 • Taisyklės gali būti atšauktos, kai taisyklė ištrinama.
 • Kai fragmentas redaguojamas redaktoriumi, kuriam taikoma taisyklė, ta taisyklė tam fragmentui negrąžinama.
 • Naujiems vertimams taisyklės taikomos eilės tvarka.
 • Teksto pakeitimai taikomi tik išverstoms ištraukoms.
 • Teksto pakeitimai taikomi prieš įprastas pakeitimo taisykles.

2022 m. birželio mėn.

Partneriai prietaisų skydelyje

Mūsų bendradarbiaujantys partneriai, pavyzdžiui, PostNL, turės savo vietą prietaisų skydelyje. Siekiama, kad čia būtų išvardytos visos kitos svarbios e. prekybos paslaugos, kad klientai galėtų greitai ir lengvai patobulinti savo interneto svetainę ar internetinę parduotuvę.

2022 m. birželio mėn.

Vaizdų redaktorius

Dabar redaktorių galima naudoti ir paveikslėlių pakeitimui.

 • Sukuria vaizdo pakeitimo taisykles, kai pakeičiamas vaizdas.
 • Aptinka, kai esama taisyklė pakeičiama.
 • Nustato, kad taisyklė yra atšaukta, ir ją ištrina.
 • Aptinka, kai naudotojas bando sukurti tą pačią taisyklę du kartus, ir pasiūlo naudoti pakeitimo taisykles.
 • Kai kuriose svetainėse mygtukas neveikia tinkamai. Tada jis (beveik) nematomas arba pagrindinis mygtukas taip pat atlieka savo veiksmą, dėl kurio gali pasikeisti puslapis.

2022 m. balandžio mėn.

XML kanalai

Naudojant Clonable taip pat galima išversti svetainės XML kanalus. XML kanalai paprastai yra apsipirkimo kanalai. Taip jūsų produktus galima rasti, pavyzdžiui, "Google" parduotuvėse.

2022 m. balandžio mėn.

"Magento" įskiepis

"Magento" paprastai nepriekaištingai veikia su Clonable be jokių specialių pritaikymų.

2022 m. vasario mėn.

WordPress įskiepis

Į "WordPress" galite lengvai pridėti kalbos žymas įdiegę mūsų įskiepį ir sukonfigūravę jį su šiais duomenimis. Jei reikia pridėti arba pašalinti kalbos žymas (pvz., dėl to, kad jos jau yra jūsų svetainėje), galite tiesiog redaguoti JSON duomenis.

2022 m. vasario mėn.

Perka "papildomus vertimo simbolių paketus

Siekdami užtikrinti, kad klientams nepritrūktų vertimo ženklų, kai jie turi mažesnes prenumeratas, norime įvesti "vertimo paketus". Pavyzdžiui, galite įsigyti 100 000, 1 000 000 arba 5 000 000 simbolių.

2022 m. sausio mėn.

"MyWebstore"

Nuo 2022-07-01 "MijnWebwinkel" yra geriau palaikomas, o tai reiškia, kad anksčiau neišversti elementai, pavyzdžiui, filtrai ir kasos tekstas, dabar taip pat išverčiami teisingai.

2021 m. lapkričio mėn.

Tiesioginis redaktorius

"Ką matai, tą ir gauni" redaktorius, skirtas vertimams ir klono elementams keisti. Tokiu būdu pakeitimus galima atlikti tiesiog spustelėjus tai, ką norite pakeisti puslapyje. Taip pat dar lengviau, pavyzdžiui, gimtakalbiui korektoriui atlikti pakeitimus, kai jis naršo svetainę.

2021 m. rugpjūčio mėn.

Automatiškai išverstos nuorodos

Anksčiau adresatų vardus reikėjo išversti per įkėlimus. Dabar to nebereikia. Klonams kita kalba automatiškai išverčiami URL adresai. Taip pat yra galimybių patiems pakeisti adresų nuorodas.

2021 m. rugpjūčio mėn.

Versti XML

XML vertimas tapo įmanomas. Tai labai naudinga, pavyzdžiui, norint sekti produktų kanalus ir kurti specialias paieškos sistemas.

2021 m. liepos mėn. pabaiga

Nuo Vengrijos iki Japonijos

Nuosava Clonable svetainė klonuota į daugelį kalbų / šalių... praktikuokite tai, ką sakote!

2021 m. liepos mėn. pabaiga

JSON

Iki šiol JSON vertimas buvo neįmanomas. Dabar pasiekėme tokį lygį, kai tai įmanoma. Šiuo metu ši funkcija yra beta versijoje, todėl dar nežinome, ar kils kokių nors problemų.

2021 m. liepos pradžioje

URL versti per įkėlimo funkciją

Naudodami grandiklį galime aptikti, išversti ir įkelti visus jūsų svetainės adresus. Vėliau šiais metais bus įdiegta automatinio visų URL vertimo funkcija, todėl net ir pridėjus naują puslapį URL bus išverstas automatiškai.

2021 m. birželio mėn.

5 minutės

ir funkcija buvo sukurta taip, kad bet kuris Clonable darbuotojas per 5 minutes galėtų sukurti demonstracinę užsienio svetainę. Ši funkcija leido daugeliui žmonių greičiau įsitikinti Clonable naudingumu.

2021 m. sausio - birželio mėn.

Žinių bazė ir svetainė

Pirmaisiais 2021 m. mėnesiais sunkiai dirbome, kad svetainė pradėtų veikti. Kurdami išsamią žinių bazę klientams, informacinius vaizdo įrašus, paaiškinimus ir t. t., sunkiai dirbome, kad svetainė būtų paleista ir veiktų.

2020 m. rugpjūčio mėn.

Clonable

Gimsta pavadinimas Clonable...

2019 m. gruodžio mėn.

Prietaisų skydelis

Pirmoji prietaisų skydelio versija paskelbta internete, kad klientai galėtų pradėti su juo dirbti.

Pageidaujamos funkcijos

Metatitulų importas

Norime, kad Clonable SEO būtų dar paprastesnis. Pavyzdžiui, importuojant meta pavadinimą.

Tarpvalstybinis SEO raktažodžių tyrimas

Clonable nori, kad užsienio svetainės būtų kuo sėkmingesnės. Todėl kartu su išorės partneriais taip pat norime pradėti siūlyti SEO raktinių žodžių analizę. Kad svetainės užsienyje būtų paleistos kuo sklandžiau ir išmaniau.

Pranešimai apie nebeaktyvius pakaitalus

Kartais yra taisyklių, kurios nebegalioja, nes svetainė pasikeitė. Norėtųsi, kad prietaisų skydelyje būtų signalas, jog kai kurios taisyklės tapo nebereikalingos.

Redaktoriaus pakeitimus galima atlikti ir mobiliajame redaktoriuje

Dabar redaktorių galima peržiūrėti tik darbalaukyje.

Korektoriaus platforma

Norime sukurti korektorių platformą, kurioje korektoriai galėtų sudaryti savo profilius ir kurioje Clonable klientai galėtų juos samdyti įvairiems darbams.

SPA ir PWA išversti

Norėtume, kad šias technologijas taip pat būtų galima išversti į kitą kalbą.

Galimybė atšaukti ištrynimo veiksmus

Kuriant ir keičiant pakeitimo taisykles ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą. Tada būtų gerai, jei klientas galėtų atkurti senąsias taisykles.

Teisinės funkcijos

Clonable norėtų palengvinti klientams teisiškai būtinų dokumentų, pavyzdžiui, bendrųjų sąlygų ir pan., rengimą įvairiose šalyse.