Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Kelių žemėlapis

Clonable nuolat optimizuoja savo gaminį. Ko galime tikėtis artimiausioje ateityje?

Būsimos funkcijos

Q4 2021: Tiesioginis redaktorius

"Ką matai, tą ir gauni" redaktorius, skirtas vertimams ir klono elementams keisti. Tokiu būdu pakeitimus galima atlikti tiesiog spustelėjus tai, ką norite pakeisti puslapyje. Taip pat dar lengviau, pavyzdžiui, gimtakalbiui korektoriui atlikti pakeitimus, kai jis naršo svetainę.

2021 m. rugsėjis: Nuosava Clonable paieškos sistema

Jūsų klone paieškos sistema paprastai ieško originalo kalba. Klonui ta pačia kalba tai nėra problema, tačiau kita kalba tai gana erzina. Šiuo metu sprendžiame šią problemą.
Užbaigtos funkcijos

2021 m. rugpjūčio mėn: Automatiškai išversti URL adresai

Anksčiau adresatų vardus reikėjo išversti per įkėlimus. Dabar to nebereikia. Klonams kita kalba automatiškai išverčiami URL adresai. Taip pat yra galimybių patiems pakeisti adresų nuorodas.

2021 m. rugpjūčio mėn: XML vertimas

XML vertimas tapo įmanomas. Tai labai naudinga, pavyzdžiui, norint sekti produktų kanalus ir kurti specialias paieškos sistemas.

2021 m. liepos pabaiga - iš Vengrijos į Japoniją

Nuosava Clonable svetainė klonuota į daugelį kalbų / šalių....praktikuokite tai, ką sakote!

2021 m. liepos mėn. pabaiga - JSON

Iki šiol JSON vertimas buvo neįmanomas. Dabar pasiekėme tokį lygį, kai tai įmanoma. Šiuo metu ši funkcija yra beta versijoje, todėl dar nežinome, ar kils kokių nors problemų.

Nuo 2021 m. liepos mėn. - išversti URL adresus naudojant įkėlimo funkciją

Naudodamiesi grandikliu galime rasti, išversti ir įkelti visus jūsų svetainės adresus. Vėliau šiais metais bus pridėta automatinio visų URL vertimo funkcija, todėl pridėjus naują puslapį URL taip pat bus automatiškai išverstas.

2021 m. birželis - 5 minutės

Buvo sukurta funkcija, kad kiekvienas Clonable darbuotojas per 5 minutes galėtų sukurti demonstracinę užsienio svetainę. Ši funkcija užtikrino, kad daugelis žmonių galėtų greičiau įsitikinti Clonable naudingumu.

2021 m. sausio-birželio mėn. - Žinių bazė ir svetainė

Pirmaisiais 2021 m. mėnesiais sunkiai dirbome, kad svetainė pradėtų veikti. Kurdami išsamią žinių bazę klientams, informacinius vaizdo įrašus, paaiškinimus ir t. t., sunkiai dirbome, kad svetainė būtų paleista ir veiktų.

2020 m. rugpjūtis - Clonable

Gimsta pavadinimas Clonable...

2019 m. gruodis - prietaisų skydelis

Pirmoji prietaisų skydelio versija paskelbta internete, kad klientai galėtų pradėti su juo dirbti.

2019 m. vidurys - smegenų šturmas

Mąstymas ir smegenų šturmas - pirminė idėja: Belgijos svetainių kūrimas be jokio vargo. Po mėnesio ar dviejų pristatyta pirmoji beta versija: Ippontime.be. Originalus pavadinimas: Sitespark (šiuo pavadinimu planavome pakabinti daugiau įrankių)