Apie Clonable

Clonable - jūsų svetainių ir interneto parduotuvių klonavimo ir lokalizavimo įrankis.

E-mail
info[@]clonable.net
Telefono numeris
+31 492 77 52 69
Adresas

Verslo centras Gemert
Scheiweg 26
5421 XL Gemert

Slapukai

Tai Clonable slapukų politika, pasiekiama per https://www.clonable.lt/.

Kas yra slapukai?

Kaip ir beveik visose profesionaliose svetainėse, šioje svetainėje naudojami slapukai. Tai nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų naudotojo patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes juos naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Taip pat nurodome, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų išsaugojimui, tačiau tai gali turėti įtakos kai kurių svetainės dalių funkcionalumui arba jį sutrikdyti.

 

Daugiau bendros informacijos apie slapukus rasite "Vikipedijos" straipsnyje apie HTTP slapukus.

 

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių priežasčių, kurios aprašytos toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra numatytųjų parinkčių, kaip išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcijų ir ypatybių, kurias jie suteikia šiai svetainei. Rekomenduojame palikti įjungtus visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami jūsų naudojamai paslaugai teikti.

 

Slapukų išjungimas

Galite neleisti, kad slapukai būtų talpinami, pakeisdami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, sužinokite naršyklės žinyne). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių veikimui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir ypatybės. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.

 

Slapukai, kuriuos dedame

Su paskyra susiję slapukai

Jei susikuriate mūsų paskyrą, slapukus naudojame prisijungimo procesui valdyti ir bendram administravimui. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali išlikti, kad atsimintų jūsų svetainės nuostatas, kai atsijungėte.

 

Su prisijungimu susiję slapukai

Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume įsiminti šį faktą. Taip išvengsite būtinybės iš naujo prisijungti kaskart apsilankius naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai ištrinami arba ištrinami, kai atsijungiate, siekiant užtikrinti, kad prisijungę galėtumėte naudotis tik ribotomis funkcijomis ir sritimis.

 

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame patikimų trečiųjų šalių slapukus. Šiame skyriuje išsamiau aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Ši svetainė naudoja "Google Analytics", vieną iš plačiausiai naudojamų ir patikimiausių analizės sprendimų internete, kad galėtume suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Pavyzdžiui, šiais slapukais galima stebėti, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir kuriuose puslapiuose lankotės, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį.

Daugiau informacijos apie "Google Analytics" slapukus rasite oficialiame "Google Analytics" puslapyje.

Trečiųjų šalių analitiniai duomenys naudojami šios svetainės naudojimui sekti ir vertinti, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį. Pavyzdžiui, šie slapukai gali stebėti, kiek laiko praleidžiate svetainėje arba kuriuose puslapiuose lankotės, o tai padeda mums suprasti, kaip tobulinti jums skirtą svetainę.

Naujos funkcijos

Retkarčiais išbandome naujas funkcijas ir atliekame nedidelius svetainės pateikimo būdo pakeitimus. Kai vis dar bandome naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti nuoseklią svetainės naudojimo patirtį ir suprasti, kokias optimizacijas mūsų naudotojai vertina labiausiai.

 

Kadangi prekiaujame Clonable produktais, mums svarbu turėti statistinius duomenis apie tai, kiek lankytojų iš tikrųjų užsiregistruoja mūsų svetainėje, ir būtent tokie duomenys bus stebimi šiais slapukais. Jums tai svarbu, nes tai reiškia, kad galime atlikti tikslias verslo prognozes, leidžiančias stebėti reklamos ir produktų sąnaudas, kad užtikrintume geriausią įmanomą kainą.

Keletas partnerių reklamuoja mūsų vardu, o partnerių sekimo slapukai tiesiog parodo, ar mūsų klientai į svetainę atėjo per vieną iš mūsų partnerių svetainių, kad galėtume juos tinkamai įskaityti ir, jei reikia, suteikti partneriams premiją už pirkinį.