🎉 Mes paleidome naują "WordPress" papildinį! Atsisiųsti dabar

Slapukai

Tai yra Clonable, pasiekiamo adresu www.clonable.lt, slapukų politika.

Kas yra slapukai?

Kaip ir beveik visose profesionaliose svetainėse, šioje svetainėje naudojami slapukai. Tai nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų naudotojo patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes juos naudojame ir kodėl kartais reikia šiuos slapukus saugoti. Taip pat nurodome, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali turėti įtakos tam tikrų svetainės dalių funkcionalumui arba jį "sutrikdyti".
Daugiau bendros informacijos apie slapukus rasite "Wikipedia" straipsnyje apie HTTP slapukus.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių priežasčių, kurios aprašytos toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra numatytųjų parinkčių, kaip išjungti slapukus, visiškai neišjungiant funkcijų ir ypatybių, kurias jie suteikia šiai svetainei. Rekomenduojame palikti įjungtus visus slapukus, jei nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, jei jie naudojami jūsų naudojamai paslaugai teikti.

Slapukų išjungimas

Galite neleisti, kad slapukai būtų talpinami, pakeisdami savo naršyklės nustatymus (kaip tai padaryti, sužinokite naršyklės žinyne). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų jūsų lankomų svetainių veikimui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir ypatybės. Todėl rekomenduojama neišjungti slapukų.

Slapukai, kuriuos dedame
Su paskyra susiję slapukai

Jei susikuriate mūsų paskyrą, slapukus naudojame prisijungimo procesui valdyti ir bendram administravimui. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali išlikti, kad atsimintų jūsų svetainės nuostatas, kai atsijungėte.


Su prisijungimu susiję slapukai

Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume įsiminti šį faktą. Taip išvengsite būtinybės iš naujo prisijungti kaskart apsilankius naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai ištrinami arba ištrinami, kai atsijungiate, siekiant užtikrinti, kad prisijungę galėtumėte naudotis tik ribotomis funkcijomis ir sritimis.


Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame patikimų trečiųjų šalių slapukus. Šiame skyriuje išsamiau aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Ši svetainė naudoja "Google Analytics", vieną iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų internete, kad galėtume suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Pavyzdžiui, šiais slapukais galima stebėti, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir kuriuose puslapiuose lankotės, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį. Daugiau informacijos apie "Google Analytics" slapukus rasite oficialiame "Google Analytics" puslapyje. Trečiųjų šalių analitiniai slapukai naudojami šios svetainės naudojimui sekti ir vertinti, kad galėtume toliau kurti įdomų turinį. Pavyzdžiui, šie slapukai gali sekti, kiek laiko praleidžiate svetainėje arba kuriuose puslapiuose lankotės, o tai padeda mums suprasti, kaip tobulinti jums skirtą svetainę.


Naujos funkcijos

Retkarčiais išbandome naujas funkcijas ir atliekame nedidelius svetainės pateikimo būdo pakeitimus. Kai vis dar bandome naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad jūsų patirtis naudojantis svetaine būtų nuosekli, ir kartu įsitikinti, kad suprantame, kokias optimizacijas mūsų naudotojai vertina labiausiai.

Kadangi parduodame Clonable produktus, mums svarbu turėti statistinius duomenis apie tai, kiek mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų užsiregistruoja, todėl šie slapukai stebės būtent tokius duomenis. Jums tai svarbu, nes tai reiškia, kad galime atlikti tikslias verslo prognozes, kurios leidžia mums stebėti reklamos ir produktų sąnaudas, kad užtikrintume geriausią įmanomą kainą.

Keli partneriai reklamuojasi mūsų vardu, o partnerių stebėjimo slapukai tiesiog parodo, ar mūsų klientai atėjo į svetainę per vieną iš mūsų partnerių svetainių, kad galėtume juos tinkamai įskaityti ir, jei reikia, suteikti savo partneriams premiją, kurią jie gali jums skirti už pirkinį.