🎉 Mes paleidome naują "WordPress" papildinį! Atsisiųsti dabar

Pradedama Clonable?

Atsakome į jūsų klausimus.

Klausimo ženklo vaizdas

Bendra

Kas tiksliai yra Clonable?

Clonable yra įrankis, skirtas svetainei kopijuoti, galbūt versti ir prižiūrėti. Kaip tai skamba? Naudodami "Clonable" įrankį galite, pavyzdžiui, labai lengvai klonuoti olandišką (.nl) svetainę į belgišką (.be) svetainę. Tačiau taip pat galite išversti, pavyzdžiui, vokišką interneto parduotuvę į danų kalbą ir patalpinti ją .dk domene. Svetainė išliks lygiai tokia pati, o pagal paieškos sistemas ji nebus plagiatas. Net jei mūsų sistemoje nepridėsite vertimo. Jūs pasirenkate, kokius elementus pritaikysite klonuojamai svetainei. Pavyzdžiui, logotipą ir (arba) olandiškus raktažodžius galite pakeisti flamandiškais raktažodžiais. Arba pakeisti tam tikrą vokišką vertimą, nes savo vokiškoje svetainėje pirmenybę teikiate tam tikram žargonui. Daugiau "Clonable" įrankio privalumų rasite toliau.

Koks yra svetainės klonavimo privalumas?

Svetainės klonavimas į kitą sritį turi tris pagrindinius privalumus:

 1. Taupomos išlaidos. Paprastai svetainės ar internetinės parduotuvės kopijavimas ir vertimas kainuoja labai daug pinigų. Naudojant Clonable, tai tik nedidelė jų dalis.
 2. Taupo laiką. Įprastai išversti gana didelę svetainę, o ką jau kalbėti apie labai didelę internetinę parduotuvę su dešimtimis tūkstančių produktų, užtrunka kelis mėnesius. Su Clonable galite pradėti veikti per savaitę.
 3. Taip pat gerai, kaip ir be priežiūros. Nebereikia rūpintis užsienio turinio priežiūra, naujas turinys klonuojamas ir verčiamas automatiškai. Nereikia jokios papildomos prieglobos ir jums tereikia prižiūrėti tik vieną prietaisų skydelį ir (arba) atgalinę versiją dviem ar daugiau svetainių (tai naudinga, pavyzdžiui, valdant atsargas).

Be to, yra ir keletas kitų privalumų...

 1. SEO optimizavimas. Per Clonable jus su savo produktu ar paslauga paprasčiausiai gali rasti daugiau šalių arba jūsų šalies kitakalbiai. Be to, dėl sutaupyto laiko ir išlaidų lieka daugiau laiko ir pinigų darbui.
 2. Konversijų optimizavimas | užsienio klientas savo asmeninėje aplinkoje jaučiasi kaip namie.
 3. "Adwords" taupymas | Galite reklamuotis unikalioje svetainėje savo kalba, o tai pagerina kokybės balą ir gali padėti sutaupyti lėšų.
 4. Kokybė. Nors daugeliu atvejų žmonės vertėjai, žinoma, pateikia dar geresnius vertimus, Clonable savo kokybe gerokai lenkia "Google Translate". Be to, vertėjas, sutaupydamas lėšų ir laiko, gali greitai pasiekti beveik idealų svetainės lygį lankytojams, peržiūrėdamas svarbiausius puslapius, meniu ir pan. ir prireikus juos pritaikydamas.
Kokias kalbas galima naudoti su Clonable?

Vietos nustatymo galimybės svetainėje Clonable yra labai plačios. Galite klonuoti beveik bet kurį domeną.

Šiuo metu galima naudotis šiomis kalbomis:

 • Bulgarų
 • Kinų kalba*
 • Danų
 • Vokiečių kalba
 • Anglų kalba
 • Estų kalba
 • Suomijos
 • Prancūzų kalba
 • Graikų kalba
 • Vengrų
 • Indonezijos
 • Italų kalba
 • Japonų kalba*
 • Korėjiečių kalba*
 • Leidžia
 • Lietuvių kalba
 • Olandų kalba
 • Norvegijos
 • Ukrainiečių
 • Lenkų kalba
 • Portugalų kalba
 • Rumunijos
 • Rusų kalba
 • Slovėnijos
 • Slovakų
 • Ispanų kalba
 • Čekijos
 • Turkijos
 • Švedų kalba
 • Arabų kalba

Norite klonuoti svetainę be vertimo? Tai irgi įmanoma. Galite klonuoti beveik bet kuria kalba, jei tik tai yra panaši kalba ar dialektas. Įprastų klonų pavyzdžiai:

 • olandų (.nl) → flamandų (.be)
 • Vokietija (.de) → Austrija (.at)
 • Prancūzija (.fr) → prancūzakalbė Belgija (.be), Kanada (.ca) arba Dramblio Kaulo Krantas (.ci)
 • Ispanija (.es) → Argentina (.ar), Meksika (.mx) arba Kolumbija (.co)
 • Tarptautinis (.com) → Anglija (.co.uk), Australija (.au), Indija (.in) arba JAV (.us)

Žinoma, Clonable taip pat veikia ir atvirkščiai, kai pasirenkamos pirmiau minėtos parinktys. Smalsu sužinoti apie kitą klonavimo galimybę? Nedvejodami susisiekite su mumis ir pasiteiraukite apie galimybes. Joks iššūkis mums nėra per daug beprotiškas!

* Pažymėtų kalbų vertimo kokybė dar nėra tokia aukšta kaip kitų kalbų.

Ar svetainės klonavimas yra tas pats, kas jos vertimas?

Ne, svetainės klonavimas arba vertimas yra ne tas pats! Svetainės klonavimas automatiškai nereiškia, kad ji taip pat bus išversta. Tačiau dauguma klientų to nori ir renkasi kloną su vertimu. Taip pat galima klonuoti svetainę be vertimo ir tai turi daug privalumų. Jis padeda pasiekti tam tikrą regioną ta pačia kalba ir užtikrina, kad jūsų svetainė bus aukščiau reitinguojama to regiono paieškos rezultatuose. Tačiau tam tikrus raktažodžius galima pritaikyti prie tikslinės grupės (lokalizavimas).

Koks skirtumas, palyginti su "Google" vertėjo naudojimu?

Clonable turi daugiau privalumų nei tiesiog versti svetainę naudojant "Google Translate".

 1. Didelis privalumas yra tai, kad per Clonable gaunate papildomą domeną, kurį indeksuoja paieškos sistemos. Pavyzdžiui, turėdami .de domeną, galite būti randami Vokietijoje. "Google Translate" neindeksuoja, todėl papildomų klientų negausite.
 2. "Google" vertėjas išverčia visą puslapį, tačiau keisti jo negalima. Naudojant Clonable galima atlikti pakeitimus po vertimo - tiek teksto, tiek, pavyzdžiui, keisti paveikslėlius, logotipus ar nustatymus. Daugiau informacijos apie visas galimybes rasite mūsų žinių bazėje .
 3. "Google Translate" vertimai tikrai ne visada geri. Mūsų yra daug kartų geresni. Ypač todėl, kad juos taip pat gali patikrinti ir patobulinti korektorius. Jį galite pasamdyti per mus arba susirasti patys.
 4. Svetainėje esantis "Google" vertimo mygtukas atrodo gana neprofesionaliai.
 5. Naudodami klonuotą svetainę per Clonable, galite reklamuoti arba įgyvendinti rinkodaros strategijas su šia svetaine (taigi ir su šiuo užsienio domenu), to neįmanoma padaryti naudojant "Google" vertėją.
Turiu internetinę parduotuvę, ar ji taip pat veikia?

Tikrai taip! Jau yra keletas klientų, kurie naudojo "Clonable" įrankį savo interneto parduotuvei klonuoti. Tai veikia lygiai taip pat gerai, kaip ir tinklaraščio ar informacinio puslapio atveju. Yra net specialių interneto parduotuvių pakaitalų, kurie padeda padidinti konversiją. Drąsiai klauskite apie tai.

Ar reikia kokių nors techninių žinių, kad galėčiau klonuoti svetainę per Clonable?

Ne, kad galėtumėte dirbti su Clonable, jums nereikia jokių specialių žinių. Mūsų sistema yra paprastai sukurta ir lengvai naudojama. Jei nežinote, ką daryti, visada galite susisiekti su mumis ir užduoti klausimų. Jei pageidaujate, taip pat galite pasirinkti, kad įrankį sukonfigūruotų Clonable.

Ar galima klonuoti bet kurią svetainę?

Taipiš esmės galima klonuoti bet kurią svetainę! Naudojant kloną su vertimu, yra tik ribotas skaičius išimčių, kai neįmanoma visko tinkamai išversti. Įkelti dinaminį turinį vis dar ne visada įmanoma. Taip šiek tiek dažniau nutinka, pavyzdžiui, su internetinių parduotuvių sistema "Shopify" ir "Wix".

Ar galiu savo kloną taip pat konfigūruoti naudodamasis Clonable?

Konfigūruoti Clonable kloną labai paprasta. Ar vis dėlto pageidautumėte, kad mes sukonfigūruotume jį už jus? Galite! Mes galime greitai ir efektyviai optimizuoti jūsų kloną. Ar norėtumėte gauti daugiau informacijos apie išlaidas? Tuomet susisiekite su mumis.

Ar galiu susieti su kita paskyra, pvz., "Google Analytics", "Doofinder", "Google Search Console" ar kitomis paieškos sistemomis?

Taip, tai galite lengvai nustatyti. Tačiau internetinėse parduotuvėse tai ne visada patartina, nes operacijos atliekamos pirminėje sąskaitoje.

Kuo skiriasi svetainės nukreipimas į dabartinę svetainę ir svetainės klonavimas?

Puslapio susiejimas nėra tas pats, kas klonavimas naudojant Clonable. Klonuodami puslapį galite jį pritaikyti prie šalies ar regiono išvaizdos ir raktažodžių. Taip užtikrinama, kad jūsų svetainę geriau rastų paieškos sistemos, o klientas jūsų svetainėje jaustųsi geriau.

Kokia yra vertimo kokybė?

Kalbų, kuriose vartojama lotynų abėcėlė, vertimo kokybė bet kuriuo atveju yra 95-97 %. Kalbų su kirilica vertimo kokybė yra ne mažesnė kaip 93 %. Kitų kalbų, pavyzdžiui, japonų ir kinų, kokybę nustatyti pavyko dar prasčiau. Mūsų vertinimu, ji yra ne mažesnė kaip 90 %. Visada rekomenduojame atidžiai peržiūrėti keletą dalykų:

 • Meniu pavadinimai: dėl riboto žodžių skaičiaus kai kurie žodžiai vis tiek gali būti pakeisti netinkamais sinonimais.
 • Pagrindiniai puslapiai ir kiti labai svarbūs puslapiai.
 • Bendrosios sąlygos ir kiti teisiniai dokumentai.

Naudodami mūsų Clonable įrankį, naudodami itin paprastą redaktorių ir pakeitimo taisykles, kokybę lengvai padidinsite iki 98-99 %. Korektorius galės labai greitai pagerinti svetainę. Apskritai net ir su korektoriumi išleisite gerokai mažiau pinigų, nei viską išvertę ir įvedę rankiniu būdu.

Daugiau apie vertimo kokybę skaitykite: https: //www.clonable.lt/kwaliteit-vertalingen-clonable-ai-vertaalmachine/.

Kaip pradėti Clonable?

Sukūrę paskyrą galite pradėti Clonable. Jūs galite čia tiesiogiai susikurti paskyrą. Sukūrę paskyrą, iš karto gausite prieigą prie "Clonable" prietaisų skydelio. Prietaisų skydelyje galite iš karto pradėti kurti kloną.

Ar tikrai galiu nemokamai išbandyti Clonable?

Taip, galite visiškai nemokamai ir neįsipareigodami sukurti savo svetainės kloną ir išbandyti jį 14 dienų Clonable. Bandomuoju laikotarpiu bus išverstas tik ribotas puslapių skaičius.

Ar galiu naudoti Clonable savo interneto parduotuvėje?

Taip, savo interneto parduotuvei taip pat galite naudoti Clonable. Puikiai veikia "Magento", "Shopware", "Woocommerce", "Logic4" ir daugybė kitų sistemų. Tačiau turėkite omenyje, kad naudojant Clonable, pavyzdžiui, tokias TVS sistemas kaip "Lightspeed" ir "Shopify", gali būti ribotesnės funkcijos, pavyzdžiui, captcha kodai, tam tikri įskiepiai, kai kurie filtrai ir t. t.

Ar mano išverstą svetainę indeksuos paieškos sistemos?

Jūsų išversta svetainė bus indeksuojama tik tada, kai nuspręsite pašalinti "No-index". Svarbu, kad prieš išjungdami "No-index" būtumėte atlikę visus reikiamus veiksmus "Clonable" prietaisų skydelyje. Tik atlikus šiuos veiksmus ir išjungus "No-index", jūsų svetainė bus indeksuojama.

Paskyrų susiejimas

Kaip susieti "Google Analytics" paskyrą?

Toliau bus pateikti nurodymai, kaip susieti "Google Analytics" paskyrą. Internetinėms parduotuvėms verta žinoti, kad pageidaujame vertinti konversijas toje pačioje analitikos paskyroje, kaip ir pirminė internetinė parduotuvė.

Kaip susieti "Google Search Console" su klonuota svetaine?

Klonuotą svetainę į "Google" paieškos konsolę galite įtraukti taip pat, kaip ir įprastą svetainę.
Pridėti poperį → įveskite domeno vardą arba URL adresą

Clonable Atgalinis

Kaip dirbti klonuotos svetainės galinėje dalyje?

Klonuota svetainė neturi savo galinės versijos, nes ji yra tik priekinės versijos kopija. Bet kokie originalios svetainės galinės dalies pakeitimai bus automatiškai rodomi išverstame klone. Kai tik klonuotoje svetainėje norite atlikti pakeitimus, pavyzdžiui, įtraukti raktinius žodžius arba pakeisti logotipus, galite tai pritaikyti Clonable meniu.

Ką galiu pakeisti galinėje dalyje?

Naudodami Clonable galite lengvai pritaikyti beveik viską savo svetainėje. Norėdami lokalizuoti savo svetainę, galite lengvai pritaikyti šiuos dalykus:

 • (Paieška) žodžiai
 • Vaizdai
 • Rodyti arba nerodyti tekstų
 • Logotipai
 • USP
 • Pirmenybės:
  • Mokėjimo būdai
  • Pristatymo šalis
 • URL adresai
 • XML kanalai
 • ir t. t.

Užsisakykite kloną

Per kiek laiko bus paruoštas mano klonas?

Per 10 minučių klonas jau sukurtas ir paruoštas naudoti. Tačiau dėl DNS pokyčių dažnai užtrunka ilgiau, kol svetainė tampa prieinama bet kurioje pasaulio vietoje. Deja, mes, kaip Clonable, taip pat negalime daryti įtakos laikui, per kurį jūsų IT įmonė teisingai nustato kalbos žymas. Tačiau pirmuosius pakeitimus jau galite pradėti įgyvendinti. Numatome dviejų savaičių pasirengimo laiką.

Kokios yra klonuotos svetainės išlaidos?

Naujausią mūsų kainų apžvalgą rasite Clonable puslapyje Kainos . Norėdami gauti pasiūlymą dėl pagal užsakymą sukurtos svetainės ar parduotuvės, susisiekite su mumis .

Kokių duomenų reikia norint paprašyti klono?

Clonable veikia su dauguma svetainių ir daugeliu interneto parduotuvių. Norėdami patikrinti, ar jūsų svetainė arba parduotuvė tinka klonui, galite lengvai sukurti demonstracinę versiją naudodamiesi Clonable prietaisų skydeliu. Įsitikinote Clonable galia? Tada pasirinkite jums tinkamiausią paketą ir užpildykite mokėjimo duomenis. Štai ir viskas, tai viskas, ko mums reikia!

Vis dar turite klausimų?

Tada užpildykite toliau pateiktą formą.