🎉 Mes paleidome naują "WordPress" papildinį! Atsisiųsti dabar

Apie mus

Clonable - Lengvas svetainių kopijavimas, vertimas ir priežiūra per 5 minutes

Ieškote pranešimų spaudai apie Clonable? Peržiūrėkite mūsų apžvalgą čia.
apie mus

Clonable Dešinysis vaizdas

Pradžia

Svetainėje Clonable tikime protingais ir ekonomiškais rinkodaros sprendimais. Būdama vienos didžiausių Europoje ledo ritulio internetinių parduotuvių Hockeygear.eu partnerė, internetinės rinkodaros agentūra "Wecommerce" nuo 2011 m. ieškojo būdų, kaip užimti rinkos dalį be milžiniškų ledo ritulio pramonės konkurentų biudžetų. Mums reikėjo strategiškai mąstyti ir taikyti išmanias gudrybes, kad galėtume pirkti mažesnėmis sąnaudomis ir gauti pelno.

Problema

2017 m. vis dažniau vykstant kainų karams, susidūrėme su iššūkiu užtikrinti "Hockeygear" išlikimą rinkoje. Pritarimas mažoms kainoms būtų pražūtingai paveikęs pelną. Todėl ieškojome alternatyvių sprendimų, įskaitant įžengimą į tarptautines rinkas be pernelyg didelių reklamos biudžetų. Daugiausia dėmesio skyrėme aukštesnėms pozicijoms "Google" paieškoje. Tačiau, kadangi ledo ritulys ne visur yra didelė sporto šaka, turėjome į tai žiūrėti labai ekonomiškai. Juk prancūzų interneto parduotuvė, kurios apyvarta per kelerius metus gali siekti keliasdešimt tūkstančių eurų, turi nedaug laiko ir išteklių interneto svetainių kūrimui ir priežiūrai.

Clonable Kairysis vaizdas
Clonable Dešinysis vaizdas

Idėja

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad kiekvienai naujai rinkai kurti, prižiūrėti ir talpinti atskiras interneto parduotuves yra per brangu, ypač tokioms mažoms rinkoms kaip Flandrija. Išlaidos greitai pasiekė dešimt tūkstančių eurų per metus, o tai yra didelė investicija, ypač kainų karų dėl mažų maržų laikais. 2019 m. kartu su savo talentingu ne visą darbo dieną dirbančiu programuotoju Basu van den Boomu ieškojome šios problemos sprendimo. Sujungėme jo programavimo žinias su savo žiniomis apie internetinę rinkodarą, ir taip gimė Clonable idėja.

Įvadas

2021 m. per smegenų šturmą kilo idėja į Clonable įtraukti vertimo galimybes. Mūsų klientai dažnai klausdavo, ar būtų galima išversti jų interneto parduotuvių turinį, kad jie galėtų padidinti savo pasiekiamumą. Tai skambėjo pernelyg gerai, kad būtų tiesa, tačiau šią funkciją pridėjome per rekordiškai trumpą laiką. Vertimo funkcija sulaukė daug dėmesio ir lėmė nepaprastą Clonable augimą. Utrechte vykusioje parodoje "Webwinkel Vakdagen" pristatėme Clonable su vertimo funkcija ir po dviejų sėkmingų parodos dienų pastebėjome didžiulį visuomenės susidomėjimą ir paklausą. Be to, sukūrėme funkciją, kuri leido per 5 minutes paruošti bet kurios svetainės demonstracinę svetainę su vertimu.

Clonable Kairysis vaizdas
Clonable Dešinysis vaizdas

Tikslas

Clonable siekiame, kad išmaniosios rinkodaros ir efektyvaus svetainių valdymo galia būtų pasiekiama ranka. Naudodamiesi mūsų įrankiu galite lengvai kopijuoti, versti ir prižiūrėti interneto svetaines, taip sutaupydami brangaus verslo savininkų laiko ir pinigų. Nesvarbu, ar norite plėsti savo rinką užsienyje, ar tiesiog greitai atnaujinti svetainę, Clonable siūlo jums reikalingą sprendimą. Mes aistringai norime padėti verslui siekti savo tikslų ir toliau diegiame naujoves, kad patenkintume savo klientų poreikius.

Mūsų klonai

Bas

Bas

Vienas iš įkūrėjų - COO

Nielsas

Nielsas

Vienas iš įkūrėjų - generalinis direktorius

Bas

Bas

Vienas iš įkūrėjų - CTO

Elaine

Elaine

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Max

Max

Kūrėjas

Teun

Teun

Operacijų ir partnerių vadovas

Fonsas

Fonsas

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Jarno

Jarno

Administracija

Nielsas

Nielsas

Interneto svetainių kūrėjas

Hugo

Hugo

Jaunesnysis programuotojas

Sjoerd

Sjoerd

Skaitmeninės rinkodaros specialistas

Nic

Nic

Klientų aptarnavimo vadybininkas

Nielsas

Nielsas

Interneto svetainių kūrėjas