🎉 Mes paleidome naują "WordPress" papildinį! Atsisiųsti dabar

Privatumas

Clonable (toliau - Bendrovė) yra įsipareigojusi saugoti savo naudotojų privatumą. Ši privatumo politika (toliau - Privatumo politika) skirta padėti jums suprasti, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame, ką darome, kad ją apsaugotume, ir padėti jums priimti pagrįstus sprendimus naudojantis mūsų Paslauga. Jei toliau nenurodyta kitaip, ši Privatumo politika taikoma kiekvienai svetainei, kurioje pateikiama nuoroda į šią Privatumo politiką, kiekvienai Bendrovės svetainei, taip pat bet kokiems duomenims, kuriuos Bendrovė gali rinkti partnerių ir ne partnerių svetainėse.

Šioje Sutartyje "Paslauga" reiškia Bendrovės paslaugą, pasiekiamą per mūsų svetainę www.clonable.net (ir jos išverstus domenus) arba per mūsų mobiliąją programėlę. Terminai "mes", "mus" ir "mūsų" reiškia Bendrovę. "Jūs" reiškia jus, kaip Paslaugos naudotoją.

 • Leidimas
 • Naudodamiesi mūsų Paslauga, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimo sąlygomis bei sutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų renkama, saugoma, naudojama ir atskleidžiama, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Be to, naudodamiesi mūsų Paslaugomis susijusiose ir nesusijusiose svetainėse, sutinkate su šioje privatumo politikoje aprašyta politika ir praktika. Kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje arba naudojatės Paslauga, ir kiekvieną kartą, kai savanoriškai pateikiate mums informaciją, sutinkate, kad jūsų pateikta informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama, taip pat sutinkate gauti el. laiškus ar kitaip su jumis susisiekti, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje. Ši privatumo politika taikoma visiems Svetainės ir Paslaugos naudotojams nepriklausomai nuo to, ar užsiregistravote pas mus, ar susikūrėte paskyrą.

 • Renkama informacija
 • Apie jus galime rinkti ir "neasmeninę informaciją", ir "asmeninę informaciją". "Neasmeninei informacijai" priskiriama informacija, kuri negali būti naudojama jūsų asmeninei tapatybei nustatyti, pavyzdžiui, anoniminiai naudojimo duomenys, bendra demografinė informacija, kurią galime surinkti, nukreipiamieji / išeinantys puslapiai ir URL, platformos tipai, jūsų pateiktos parinktys ir parinktys, sukurtos remiantis jūsų pateiktais duomenimis ir paspaudimų skaičiumi. "Asmeninė informacija" apima informaciją, kuri gali būti naudojama jums asmeniškai identifikuoti, pavyzdžiui, jūsų vardą, pavardę, adresą ir el. pašto adresą.

  Be to, mes taip pat galime sekti informaciją, kurią mums pateikia jūsų naršyklė arba mobilioji programa, kai peržiūrite arba naudojatės Paslauga, pavyzdžiui, iš kurios svetainės atėjote (vadinamąjį nukreipiamąjį URL), jūsų naudojamos naršyklės tipą, įrenginį, kuriuo jungėtės prie Paslaugos, prieigos laiką ir datą ir kitą informaciją, kuri neidentifikuoja jūsų asmeniškai. Šią informaciją naudojame, inter alia, Paslaugos veikimui, Paslaugos kokybei palaikyti, bendriems statistiniams duomenims apie naudojimąsi Paslauga pateikti ir kitais verslo tikslais. Šią informaciją stebime naudodami slapukus arba mažus tekstinius failus, kuriuose yra anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai siunčiami į naudotojo naršyklę iš mūsų serverių ir saugomi naudotojo kompiuterio kietajame diske. Siųsdami slapuką į naudotojo naršyklę, galime rinkti neasmeninę informaciją apie tą naudotoją ir stebėti naudotojo pageidavimus naudojantis mūsų paslaugomis tiek individualiai, tiek apibendrintai. Bendrovė gali naudoti ir nuolatinius, ir sesijos slapukus; nuolatiniai slapukai lieka jūsų kompiuteryje po to, kai uždarote sesiją, ir tol, kol juos ištrinate, o sesijos slapukai nustoja galioti, kai uždarote naršyklę. Nuolatinius slapukus galite ištrinti vadovaudamiesi interneto naršyklės pagalbos faile pateiktais nurodymais. Jei nuspręsite išjungti slapukus, kai kurios Paslaugos dalys gali tinkamai neveikti.

 • Kaip naudojame ir dalijamės informacija
 • Asmeninė informacija:

  Apskritai be jūsų sutikimo neparduodame, nekeičiame, neišnuomojame ir nesidalijame jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis. Jūsų Asmens duomenimis galime dalytis su pardavėjais ir kitais trečiųjų šalių tiekėjais, teikiančiais paslaugas Bendrovei. Apskritai mūsų pasitelkiami pardavėjai ir trečiųjų šalių tiekėjai renka, naudoja ir atskleidžia jūsų informaciją tik tiek, kiek tai būtina, kad jie galėtų teikti Bendrovei teikiamas paslaugas. Pavyzdžiui, kai pateikiate mums asmeninę informaciją, kad užbaigtumėte sandorį, patikrintumėte savo kredito kortelę, pateiktumėte užsakymą, pasirūpintumėte pristatymu arba grąžintumėte pirkinį, jūs sutinkate, kad mes rinktume ir naudotume šią asmeninę informaciją tam konkrečiam tikslui, įskaitant jos perdavimą mūsų pardavėjams (ir jų paslaugų teikėjams), kurie teikia šias paslaugas Bendrovei.

  Tačiau tam tikri trečiųjų šalių paslaugų teikėjai, pavyzdžiui, mokėjimų tvarkytojai, turi savo privatumo politiką dėl informacijos, kurią turime jiems pateikti, kad galėtume naudotis jų paslaugomis. Šių trečiųjų šalių paslaugų teikėjų atveju raginame perskaityti jų privatumo politiką, kad suprastumėte, kaip tokie paslaugų teikėjai tvarkys jūsų Asmens duomenis.

  Be to, mes galime atskleisti jūsų Asmeninę informaciją, jei to reikalauja įstatymai arba jei pažeidžiate mūsų Naudojimosi sąlygas.

  Ne asmeninė informacija:

  Apskritai neasmeninę informaciją naudojame, kad galėtume tobulinti Paslaugą ir pritaikyti naudotojo patirtį. Taip pat kaupiame neasmeninę informaciją, kad galėtume stebėti tendencijas ir analizuoti Paslaugos naudojimo modelius. Ši privatumo politika jokiu būdu neriboja mūsų neasmeninės informacijos naudojimo ar atskleidimo, ir mes pasiliekame teisę savo nuožiūra naudoti ir atskleisti tokią neasmeninę informaciją savo partneriams, reklamuotojams ir kitoms trečiosioms šalims.

 • Kaip saugome informaciją
 • Imamės pagrįstų atsargumo priemonių ir laikomės geriausios pramonės praktikos, kad apsaugotume jūsų Asmeninę informaciją ir užtikrintume, kad tokia Asmeninė informacija nebūtų prieinama, atskleista, pakeista ar sunaikinta. Tačiau šios priemonės negarantuoja, kad jūsų informacija nebus pasiekta, atskleista, pakeista ar sunaikinta pažeidus tokias atsargumo priemones. Naudodamiesi mūsų Paslauga patvirtinate, kad suprantate ir sutinkate prisiimti šią riziką.

 • Jūsų teisės, susijusios su jūsų asmeninės informacijos naudojimu
 • Turite teisę bet kuriuo metu neleisti mums susisiekti su jumis rinkodaros tikslais. Kai naudotojui el. paštu siunčiame reklaminį pranešimą, naudotojas gali atsisakyti tolesnių reklaminių pranešimų laikydamasis kiekviename reklaminiame el. laiške pateiktų atsisakymo instrukcijų. Atkreipkite dėmesį, kad nepaisant reklaminių nuostatų, kurias nurodėte atsisakydami prenumeratos arba atsisakydami jos Svetainės nustatymų skyriuje, galime ir toliau siųsti jums administracinius el. laiškus, įskaitant, pavyzdžiui, periodinius mūsų privatumo politikos atnaujinimus.

 • Priegloba
 • Mūsų Paslaugos prieglobą teikia "TransIP". Ši paslauga mums suteikia serverio prieglobą, duomenų saugyklą ir tinklo maršrutizavimą, kad galėtume jums teikti Paslaugą. Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, gali būti saugoma "TransIP" serveriuose. Naudodamiesi Paslauga sutinkate, kad "TransIP" rinktų, atskleistų, saugotų ir naudotų jūsų Asmeninę informaciją pagal "TransIP" privatumo politiką, kurią galima rasti čia .

 • Nuorodos į kitas svetaines
 • Teikdami Paslaugą galime pateikti nuorodas į kitas svetaines ar programas arba užtikrinti jų suderinamumą su jomis. Tačiau mes neatsakome už šių svetainių privatumo praktiką, jose pateikiamą informaciją ar turinį. Ši privatumo politika taikoma tik informacijai, kurią renkame naudodamiesi Paslauga. Todėl ši privatumo politika netaikoma jūsų naudojimuisi trečiosios šalies svetaine, į kurią patenkate pasirinkę nuorodą per mūsų Paslaugą. Jei prie Paslaugos prieisite arba ja naudositės per bet kurią kitą svetainę ar programą, jūsų prieigai ar naudojimuisi ta svetaine ar programa bus taikoma tos kitos svetainės ar programos privatumo politika. Raginame savo naudotojus perskaityti kitų svetainių privatumo pareiškimus prieš pradedant jomis naudotis.

 • Sutikimo amžius
 • Naudodamiesi Paslauga patvirtinate, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų.

 • Mūsų privatumo politikos pakeitimai
 • Bendrovė pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti šią privatumo politiką ir naudojimo sąlygas. Jei nuspręsime pakeisti šią privatumo politiką, paskelbsime šiuos pakeitimus šiame puslapyje, kad visada žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame. Bet kokie tokie pakeitimai įsigalios jums toliau naudojantis ir (arba) naudojantis Paslauga praėjus penkioms (5) dienoms po to, kai pirmą kartą paskelbsime pakeitimus svetainėje arba kitaip jums pranešime apie tokius pakeitimus. Jūsų pareiga yra laikas nuo laiko patikrinti šią svetainę ir susipažinti su bet kokiais privatumo politikos sąlygų pakeitimais. Jei nesutinkate su bet kokiais pakeitimais, jei ir kai tokie pakeitimai bus padaryti šioje privatumo politikoje, turėtumėte nutraukti prieigą prie šios svetainės. Jei nurodėte mums savo el. pašto adresą, sutinkate, kad mes jums siųstume el. pašto pranešimus, kaip aprašyta šioje privatumo politikoje.

 • Susijungimas arba įsigijimas
 • Jei įvyktų verslo sandoris, pavyzdžiui, susijungtume, įsigytume kitą įmonę arba parduotume visą savo turtą ar jo dalį, jūsų asmeninė informacija gali būti perduoto turto dalis. Pripažįstate ir sutinkate, kad tokie perdavimai gali įvykti ir yra leidžiami pagal šią privatumo politiką ir kad bet kuris mūsų turto pirkėjas gali toliau tvarkyti jūsų asmeninę informaciją, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Jei mūsų informacijos teikimo praktika bet kuriuo metu ateityje pasikeis, čia paskelbsime politikos pakeitimus, kad galėtumėte atsisakyti naujos informacijos teikimo praktikos. Raginame jus periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, jei nerimaujate dėl to, kaip naudojama jūsų informacija.

 • Bendravimas el. paštu ir prenumeratos atsisakymas
 • Su Paslauga susijusius pranešimus jums siųsime kartais, kai tai bus būtina. Pavyzdžiui, jei mūsų Paslauga laikinai sustabdoma dėl techninės priežiūros arba išleidžiamas naujas patobulinimas, kuris turės įtakos tam, kaip naudojatės Paslauga, galime išsiųsti jums el. laišką. Paprastai negalite atsisakyti šių pranešimų, kurie nėra reklaminio pobūdžio. Remdamiesi jūsų mums pateikta asmenine informacija, galime su jumis bendrauti atsakydami į jūsų užklausas, kad galėtume teikti jūsų prašomas paslaugas ir tvarkyti jūsų paskyrą. Su jumis susisieksime el. paštu arba tiesioginiu pokalbiu per darbo valandas, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus. Jūsų Asmens duomenis taip pat galime naudoti siųsdami jums atnaujinimus ir kitus reklaminius pranešimus. Jei nebenorite gauti šių atnaujinimų el. paštu, galite atsisakyti juos gauti laikydamiesi kiekviename atnaujinime ar pranešime pateiktų nurodymų.

 • Susisiekimas su mumis ir sutikimo atšaukimas
 • Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką ar šios svetainės praktiką arba norite atšaukti savo sutikimą dėl tolesnio jūsų asmeninės informacijos rinkimo, naudojimo ar atskleidimo, susisiekite su mumis el. paštu info@clonable.net.